Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 éve vagyunk együtt, mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, mégis másra vágyom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt nagyon sok minden történt. Ő megismert 6 másik lányt, akikkel interneten folytatta a kapcsolatát, ám amikor minderre rájöttem, vége szakadt. Azóta a bizalom nagyon labilis. Azonban novemberben egy közös iskolai program által megismertem az egyik végzős srácot (11.-es vagyok). Azóta néha beszélgetünk, chatelünk, köszönünk, segítünk egymásnak. Azonban ő az osztály nyomija.. de attól én még nagyon kedvelem. Nagyon rendes srác, tetszik, hogy okos és egy egyetemre szeretnék majd járni. Azonban olykor úgy érzem, hogy tetszek neki, máskor pedig, hogy nem. Egyébként, ne úgy képzeljétek el, hogy ilyeb örök kis nyomi, mert azt hiszem tagja valami városi diákelnökségnek. Na mindegy. A barátomnak van egy szakmája, de ott hagyta az érettségit. Amit én nagyon bánok, de bukdácsolt csak. Idén kezdett el dolgozni. És állandóan veszekedünk. Nagyon sokat iszik, kocsmázik és cigizik. A barátai drogoznak és már ő is probálta párszor. De ennek ellenére nagyon szeret és mindent meg tesz értem. Mindig tervezgeti a jövőnk. És egyszerűen bűntudatom van, ha arra gondolok, hogy elhagyjam. Pedig sokszor volt már, hogy szakítottunk pár napra. De annyi rossz dolgon átsegítettem, hogy nem tudom elengedni a kezét. És annyira megszoktam, hogy mellettem van, hiszen nincsenek barátaim, csak szinte ő. Viszont nagyon sokszor úgy érzem, hogy nem ő az igazi. Titokban mindig arra vágytam, hogy elmegyek egyetemre és találkozok valakivel és ő lesz majd az igazi. Ne nevezzetek r****cnak, de nagyon össze vagyok zavarodva mostanában. 14 évesen még tetszett, hogy ilyen menő és bemutatott a rossz oldalnak,de most úgy érzem, hogy számomra valaki olyan kell, akinek hasonlóak a tervei. Mit tegyek?
2018. jan. 6. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen már nincs szükséged erre a kapcsolatra, így meg kell szakítani.
2018. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zoli780806 ***** válasza:

Persze, hogy hagyd el. Ha nem tett volna semmit, akkor is ezt javasolnám. 11.-es vagy és már 3 éved elment erre. Gondolod, hogy megtaláltad életed szerelmét és a nyugdíjig kerülgetitek majd egymást?

Mindig azt mondom, hogy 30 éves kor alatt 2 évben határoznám meg a kapcsolatok maximális hosszát.

2018. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már olyan lány nem kéne,akit "bemutattak" a rossz oldalnak, sajnálom.
2018. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!