Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket ez zavarna,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez zavarna, kiábrándítana?

Figyelt kérdés

Alapból ránézésre egy nagyon csendes, szerény, életteli mosolygós lány vagyok. Mikor már kezdem megismerni az adott társaságot sokkal jobban megnyílok, beszédesebb vagyok, viccelődök stb. Néha nagyszájunak is mondanak. Sokan nem nézik ki belőlem, hogy bulizni járok, alkoholt fogyasztom meg elég sok srác fejét csavargatom akaratom ellenére. Ezek mellett persze megmarad a mosolygós életteli kedves énem is.

Fiúk ti ha így csendes lánynak ismernétek meg utána zavarna ha mégse vagyok olyan visszahúzódó csendes mindíg?

16/L


2018. jan. 7. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha együtt vagyok vele, akkor elvárom, hogy azért beszélgessünk, és lehessen vele ide oda menni.


21/f

2018. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
zavarna. foleg a csavargatas amit 1 xeri alkalom lenne minden fiunal csak a lanyok nem fogjak ezt fel.
2018. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez teljesen normális :D Mikor épp hogy csak megismersz egy társaságot még egy ideig csendes leszel. Ha pedig jobban megismered őket akkor magabiztosabb leszel és többet beszélgetsz. A srácok fejét meg csak addig "csavargasd" amíg egyedül vagy és nincs komolyabb kapcsolatod. 18/f
2018. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Én tényleg rá se nézek a srácokra meg nem is öltözöm kirívóan mégis többen buknak rám pedig nem akarom...
2018. jan. 7. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
a puncira minden ferfi bukik , de az nem azt jelenti hogy 1 het alatt nem elne ki magat rajtad. sokan nok nem tudjatok ertelmezni azt mire is kellenetek a ferfiak nagy reszenek , mint ha mindenki csak kapcsolatot akatna toletek aki ratok nez vagy mosolyog.
2018. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valahogy ez az alkoholfogyasztás nem tetszik, mi okod van rá? Fura,mert én is szoktam, de lányoknál egyszerűen taszít, de nem kicsit. Na nem mintha az alkohol férfias dolog lenne.

Mit jelent nálad a bulizás? RÁzod magad a diszkóban, vagy csak táncolsz a barátnőiddel?

Ezek nélkül az infók nélkül nem tudok válaszolni.

2018. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alkohol fogyasztás alatt nem azt értem hogy olyan részeg vagyok, hogy azt se tudom mit csinálok meg hányok stb. Hanem lazulás céljából 2-3 jäger-bombát megiszom. Bulikba meg táncolok a barátnőkkel visszafogottan.
2018. jan. 7. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem eléggé kiábrándítana, mert azokon a bulikon tuti Despacito féle zene megy és nem valami király Burzum vagy Deicide. :/
2018. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!