Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha szeretem, de valószínűleg ő mást szeret (vagy legalábbis engem biztosan nem)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak azért vagyok jó neki, mert szeretethiányos... pótlék vagyok számára, mert a másik lány csak az öccseként tud rá tekinteni... Valójában ő is egy viharos érzelmi világgal rendelkező tizenéves, nem tudja, mit akar, én pedig amióta együtt vagyok vele (másfél hónapja), csak egyre lejjebb csúszok, rombolja az önbizalmamat akaratlanul is és igazából szerintem én sem vagyok túl jó hatással rá. Depressziós és ezen szerinte én sem tudok segíteni (bezzeg a másik lány tudja, hogy mit kell mondania a panaszkodásaira -ezt is ő mesélte nekem). Nem tud boldog lenni, és emiatt én sem tudok az lenni. Bűntudatom lenne, ha úgy lennék boldog, hogy az meg egyáltalán nem az, akit én szeretek...

Összességében, én hiába szeretem őt, ez így nem lesz rendben. Nem szeretném vele ezt folytatni. Mégsem bírok szakítani vele. Tudom, hogy ennél csak mégfájdalmasabb lesz az egész, de valamiért állandóan halogatom a szakítást. Próbálom azt is elhitetni magammal, hogy szeret engem, de a tettei abszolút nem ezt mutatják, az üres szavainak pedig nem szabad hinnem, ismerem már őt annyira...

Segítsetek kimászni ebből az egészből, kérlek:(



2018. jan. 26. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Segíts magadon az Isten is megsegít. Szakíts.
2018. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így érzed hogy nem szeret akkor mindenképp vess véget ennek és szakíts vele! mert ha nem szeret ahogy írtad is felesleges együtt lennetek így csak magadat teszed tönkre... ha meg mégis szeret akkor úgyis vissza fog szerezni téged vagyis akkor majd rájön mit vesztett. Szakítás után kis idővel ki fog derülni az igazság is és magadban is le tudod tisztázni a dolgokat!
2018. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szeretet mulandó. Kellő idejű távollét könnyen elhalványítja az érzéseket. Ez az egyik, ami miatt szakíthatnál vele. A másik, még te őt szereted, ő téged nem, számára csak pótlék vagy, azaz az ő prioritási sorrendjében te valahol legalul vagy. Minek is rombolnád saját magadat egy ilyen ember kedvéért, akinek te nem is vagy fontos? Plátói szerelem ez így kb... Hogy hogyan szakíts? Közöld vele egyszerűen. Biztos nem úszod meg könnyek nélkül a szakítást, ha tényleg szereted, de ez majd elmúlik. Hosszú távon gondolkodj, mivel az általad vázolt keret kőkemény csőlátásra utal... Lehet közhely, de: "Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld!"
2018. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap szakítottam vele. Órákon keresztül nem volt rossz érzésem, nem hiányzott, aztán ahogy egyre fáradtabb lettem, elkezdett hiányozni, végül álomba sírtam magamat... még az álmomban is benne volt, aztán reggel, valahányszor felébredtem, megnéztem, hogy írt-e, de amikor rájöttem, hogy nem fog, inkább visszaaludtam (amúgy is sokszor vissza szoktam aludni, csak eddig ez az üzenetellenőrizgetés kimaradt...). Fogalmam sincs, hogy szeret(ett)-e engem, nem is érdekel. Nem is próbált maradásra bírni engem, azt mondta, hogy nem fogja erőltetni ezt az egészet, egyetlen olyan mondata sem volt, amiből azt szűrhettem volna le, hogy nem akarja, hogy vége legyen... Pedig ott volt a lehetőség a változtatásra a szeme előtt. Kerek-perec megmondtam neki, hogy ha nem lenne ilyen távolságtartó és semleges velem, akkor nem akarnék szakítani vele. Erre azt kaptam, hogy rendben, akkor további szép napot...

Ezek ellenére is hiányzik, de én már nem akarok kibékülni vele ezekután...:(

2018. febr. 4. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jo egy bunkó akkor nem is érdemelt meg téged találsz nála sokkal jobbat aki tényleg szeretni fog ne bánd!
2018. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondja, de akkor is annyira rossz érzés...:(
2018. febr. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!