Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk/Lányok! Ti csak olyanokka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti csak olyanokkal kavartatok aki bejött nektek?

Figyelt kérdés
Számít nektek hogy az adott lány, fiú hogy néz ki vagy részegen olyannal is kavartatok már aki egyebként egyátalán nem jött be nektek és megbántátok az egészet?

2018. jan. 31. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam már ronda nőkkel részegen és igen, utólag megbántam mindig.
2018. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is egyszer össze jottem egy ronda pasassal, tetszett a lelke,meg a gondolkodása, vicces is volt. Csak mikor intimitásra került volna a sor megléptem de gyorsan, undoritónak találtam, csókolózni sem birtam vele taszitott..


Többé soha nem kavarnék olyannal akinek nem tetszik a külseje is

2018. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!