Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fáj még mindig? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom 1 éve egy fiúval, aki nagyon csúnyán átvert többször is, becsapott, nevetség tárgyává tett, szórakozott velem, és még sorolhatnám. Azóta ő jár a fejemben, ez nem csupán egy fellángolás volt, én igazán szeretem. Legszívesebben odamennék hozzá beszélni, de az elég szánalmas lenne. Próbáltam elfelejteni, bosszútállni, hogy a harag elvakítsa az iránta táplált érzelmeket, de nem ment/megy. Félreértés ne essék, nem vagyok az a depiző fiatalok egyike, akik meg akarnak halni, és az egész világnak sajnáltatják magukat. Épp az ellenkezője vagyok. Arról, hogy még szeretem, senki nem tud, mert én is szégyenlem ezt az egészet. Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni. Minden nap reménykedek, hogy történjen valami, pedig tudom, hogy hiába. Én erős lánynak tartom magamat, sok mindent kibírtam lelki és fizikai fájdalmat egyaránt. 14 éves vagyok. Tudom, hogy nem a szerelemnek kéne lennie az elsőnek. Kérlek az olyan kommentektől kíméljetek, hogy inkább vegyem elő a füzetet és tanuljak. Nem vagyok hülyegyerek. Az évfolyamban a legjobb tanulók közé tartozom. Amit még rólam lehet tudni: soha senkit sem szerettem, senkiben nem bíztam, viszont az első az megváltozott.Mit kéne tennem? Csak értelmes válaszokat szeretnék. Köszi!

2018. febr. 4. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszégess vele. Olyan nincs, hogy nem tudod sehogy se elfelejteni. El kell neki mondanod, hogy csalódtál benne de még mindig szereted. Ha bocsánatot kér, akkor lehet, hogy tényleg megbánta, de ha csak minden úgy megy tovább ahogy eddig, akkor egyszerűen nem normális. Jobbat érdemelsz, ezt kell megértened. Nem csak ő van a világon, akit szerethetsz.
2018. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Már beszéltem vele régebben, de újra hátbaszúrt, aztán a haverjaival rajtam nevettek, nálam meg betelt a pohár, hozzávágtam valamit, amitől megzúzódott a keze, de ez már egy másik történet. Tudom, hogy nem normális, da akkor is, bármit csinált szeretem. Mondjuk én sem vagyok teljesen normális :'D. Beszélnék vele, de félek az újabb csalódástól. Félek, mert tudom, hogy nem azt mondaná, hogy ő is szeret, mert már más lányoknak csapja a szelet...
2018. febr. 4. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor te is foglalkozz más fiúkkal ne csak vele. Ha meg bánt akkor szólj egy olyan embernek akiben megbízol és kérd meg hogy védjen meg. Ez lányként nem olyan ciki szerintem.
2018. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszi a válaszaidat! Másokkal is foglalkozok, de azok csak barátok. És én teljes mértékben meg tudom magam védeni :D
2018. febr. 4. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem :)
2018. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!