Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek jönnek be a kövér lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be a kövér lányok?

Figyelt kérdés
ha kérhetem idióták ne jöjjenek

2018. febr. 8. 06:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
36%

Én csak is velük kezdek. Sokkal vonzóbbak számomra testileg.

Aki akar írhat.

2018. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
81%

Mindenkinek bejöhetnek.

Én teljesen normális alkatú, jó küllemű férfi vagyok. És legtöbben csodálkoznak is, hogy nekem nem a vékony, sportos lányok jönnek be. Szoktak beszólogatni is érte, de egyáltalán nem érdekel. Ha nekem a kövér lányok tetszenek akkor elfogadom őket úgy ahogy vannak és nem fogom szégyelleni magamat miattuk. Inkább csak büszke lennék, hogy olyan nőm van aki másoknak nincs. :)


Remélem segítettem. :)

22/F

2018. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Vannak még normális felfogásúak, többen. Utolsó, ez nagyon tetszett :)
2018. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mádár0218 ***** válasza:
89%
Kövér lányok alapból nem vonzóak nekem, és a csontvázak sem, a kettő között a legjobb, ha van mit fogni és még is feszes minden
2018. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a sportos lányok tetszenek. Lehet, hogy valaki elhízott egy kicsit, de nem lehet , hogy ne tudjon ellene tenni. Futni, kirándulni, felülések, bringa nem egy nagy szám. Máris máshogy néz ki kívül és belül is valaki szerintem. .. valami alapvető igényesség kell.
2018. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%
De mit szerettek rajtunk? Nem rossz látni hogy nem feszül mindenhol? Hogy valahol kerekebbek vagyunk? Nem taszító nektek, ha láttátok egy normál vagy vékony testalkatú lányt, majd utána egy teltebbet? Vagy nem zavar titeket, hogy van ahol összeér a combunk? Nem vagyok kövér, csak teltebb alkatú és inkább izmos, de nem értem a fiukat akiknek bejöhetünk, hogy mit szeretnek a látványunkon.
2018. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az összeérő comb alkati kérdés. 46 kiló vagyok 17 évesen, mégis összeér a combom. Az nem ezen múlik :3
2018. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Nem kevés az a 47 kiló egy picit? :O
2018. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Dehogynem, minden erőmmel azon vagyok, hogy hízzak, mert minden irányban lapos vagyok. :D

Ezért írtam, hogy az összeérő comb nem súly függvénye.

2018. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#17

Alkati kérdés is, ebben igazad van. De a sulytol is fugg. Egyébként Orulj hogy vékony vagy és nehezen hizol :) én inkább lennék a helyzetedben, mint a sajátomban :)

2018. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!