Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék a lehető legfájd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a lehető legfájdalmasabban szakítani a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Tudom, szívtelen vagyok blablabla. De megvan rá az okom, szóval jöhetnek az ötletek köszi

2018. márc. 4. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Dugd meg az anyját előtte.
2018. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nyilvánosan alázd meg, a barátai előtt sorold fel a hibáit, rossz szokásait. Közöld vele, hogy undorodsz tőle.
2018. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Játszd el a halálodat miután nagyon közel kerültél hozzá, ennél kegyetlenebb dolgot nem tehetsz, ha megcsinálod szólj már mer ilyen barmokat szívesen összevernék.
2018. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a lehető legfájdalmasabbig te sem akarnál elmenni. Már csak azért sem, mert azért életfogytiglanit kapnál szinte biztosan, ha elkapnak.

[link] Szerintem ennél nem akarnál neki fájdalmasabbat, pedig ennél is lenne fájdalmasabb mód. Jobban jársz szerintem ha csak simán keményen szakítanál vele, nem kell a lehető legfájdalmasabbig elmenni. Arra nem hiszem, hogy okot adott volna. Amit a második írt az elég lenne, ha rossz dolgokat csinált veled, pedig az messze nem a legfájdalmasabb szerintem.

2018. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Feküdj le a húgával ha van neki és mond meg mennyivel jobb nála.
2018. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyik ember se érdemli ezt, bármit is tett. En is azt hittem, megvan ra az okom, en is meg akartam bántani, de nagyon megbántam azóta. Visszagondolva nagy szemet voltam.
2018. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Jöjj össze egy másik csajjal, és jelentsd ki, hogy ő a barátnőd, vagy csak simán csókolj meg valaki mást, amikor tudod, hogy ő is látja, majd mond meg neki, hogy már szabad vagy:D
2018. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Fotozd le magad, úgy, hogy egyedül vagy a képen, majd mutasd meg neki és mond, hogy milyen jól néztek ki márciusban(vagy valami hasonlót), és ha megkérdezi, hogy ő hol van a képen akkor mond azt, hogy februárban :DD
2018. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Hmm.. dobd chaten
2018. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, egyelőre nem sikerült választanom. De eddig a 2. az ami a legjobban tetszik mert egyszerű, és hatásos
2018. márc. 5. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!