Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istvan Szilagyi99986 kérdése:

Létezik-e ilyen?

Figyelt kérdés

Nos, nekem van több mint egy éve egy barátnőm.

És azzal a problémával fordulnék hozzátok hogy:

A Barátnőm a párkapcsolatunk elején "Füllentett"

Cukor betegségről, az apja haláláról (él és virul)

És arról hogy a szomszédja zaklatja.

Elvileg az ő facebookjáról írogatott nekem amíg a barátnőm fürdött hogy ilyen csábító, olyan csábító a teste (a barátnőm anyjának hazudott hogy az anyja el kűldte és ott szeretne aludni néhány napot) meg hogy így le fekszik vele meg úgy le fekszik vele.

Amikor át akartam menni először hozzájuk kifogásolta hogy majd nyáron, de ezt meg oldottam.

És mostanság minden hónapban van egy zaklatója/kamu facebook/volt pasija.

Hogy ő vissza akarja kapni meg hogy ismét vele akar lenni.

De amikor az első 1-2-3 alkalom volt akkor felváltva volt a barátnőm elérhető a kamu faceval amikor felváltva írtak.

Nos mostanság mindig megnézem a faceján hogy kik írnak, meg nézem az adatlapot aztán profil + borító kép van mindig csak kint és tavaj csak 2017-es bejegyzések voltak, most meg csak 2018-as.

Van egy barátnője is aki ott aludt náluk, meg kérdeztem az anyját és ő azt mondta hogy senki se aludt náluk.

meg hogy egy srác se volt náluk.

meg az első zaklatót elvileg fel jelentette és a múltheti veszekedésnél ki derült hogy nem jelentette fel.

Még ma is zajlik ez a kamu faces dolog és már kezd roppantul elegem lenni.

Megjegyzés: Barátnőmnek ehez elvileg semmi köze és ő is elvileg ideges emiatt mert hogy ő nem tehet róla.

Még annyi hogy múltkor meg beszéltem vele hogy semmilyen ismeretlennel ne beszéljen és hogy ha ismeretlen szám hívja akkor ne vegye fel, de szarik rá (mondogassa hogy elintézi)


Kérlek segítsetek! Ti mit tennétek?



#hazugság #ex #zaklatás #párkapcsolat #igazság #türelem #Szakítás? Idő #Megbeszélés.
2018. márc. 10. 09:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteges hazudozás - apja halálát?? nem tudja megkülönböztetni a valóságot a fantáziavilágától - ez egy elmebetegség, ez még 6 év alatt elfogadható, de azon túl retardáltság.


Ha jót akarsz magadnak, megszakítod vele a kapcsolatot, mielőbb és teljesen, mielőtt te is "zaklatóként " leszel feltüntetve.. Látszik, hogy ennek nincs jó jövője...

2018. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

A, otthagyod

B, le se szarod mit mond, mert nagy válószínűséggel kamu, de ha egyszer majd igazat mond akkor se fogod tudni emiatt:)


Amúgy vannak ilyen emberek akiknek kell a cirkusz meg a figyelem. Én nem kezdenék ilyennel, de a te döntésed.

2018. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy a barátnőm 17 éves. Szóval meg lehet hogy figyelem felkeltés céljából van ez, mert sajnos nincs közös témánk, Ő az ilyen barátkozós, haverkodós meg ilyesmi témákban él, én meg a Gamerek világában.
2018. márc. 10. 10:14
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja és általában/többségében akkor van ilyen amikor nem beszélünk annyira.

Én nekem azért elfoglalt az életem mert 18 vagyok lassan 19.

Dolgozok és munka helyet keresek közben.

Itthon is általában van tevékenység többségében.

Lassan 80 éves nagyapámhoz is le szoktam járni.

És ha itt van haza esek akkor az a baj hogy miért nem maradok fent.

2018. márc. 10. 10:27
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Valami baj van a csajjal, de ezt nem sértésből mondom. Szerintem az ovodások csinálnak ilyent, ők szoktak álomvilágban élni. Ha nagyon szereted, akkor maradj vele, de szerintem nincs valami rendben vele. Mégis ki hazudozik ekkorákat? Én még apróságokat sem tudok hazudni, nemhogy egy halálról, főleg egy szeretteméről.

Remélem sikerül megoldanod és azt is, hogy a barátnőd kicsit alábbhagy ezzel:)

2018. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most én vagyok a rosz meg a bunkó paraszt mert el kezdtem vele ezeken vitazni, és jönnek a kofogások. Szeretem, de nekem ez nem kell hogy vitazzunk meg hogy így a zaklató, úgy a zaklató, így az exe úgy az exe.
2018. márc. 10. 11:07
 7/25 anonim ***** válasza:
nem jó ez így kérdező...
2018. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Meg hogy a jót sose latom amit csinál. Meg hogy beszéljük meg, de nincs kedvem minden hónapban vitázni meg megbeszélni...
2018. márc. 10. 11:13
 9/25 A kérdező kommentje:
Ezt válaszolta nekem:Jolvan dobj 1 ev utan ilyen hulyeseg miatt koszi telon ......szia...
2018. márc. 10. 11:16
 10/25 anonim ***** válasza:
tedd túl magad rajta- milyen jövő is várna egy ilyen őszintétlen kapcsolatra? Találsz jobbat, aki kedves, szelíd és őszinte.
2018. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!