Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsátsak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátsak neki?

Figyelt kérdés
A barátomról néhány napja megdöbbentő dolgokat tudtam meg és most jelenleg jeges időszak van a kapcsolatunkban és nem tudom hogyan tovább. Sosem volt féltékeny típus, sem túlzottan ragaszkodó. Nyolc hónapja járunk. Most derült ki hogy amikor találkozgatni kezdtünk még benne volt egy távkapcsolatban, amiről nekem nem szólt. Esküdözött hogy nem csalt meg mert nem is találkoztak de nekem akkor rosszul esett hogy egyszerre kettő vasat is a tűzben akart tartani. A kettős dolog körülbelül egy hónapig tartott. én megcsalásnak érzem, de nem bírom kimondani a végét a kapcsolatnak.

2018. márc. 30. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
tavkapcsolat volt...valoszinuleg nem is talalkoztak nagyon elotted sem...ne reagald tul
2018. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha már akkor elmondta volna nem lenne gond de mivel teljesen véletlenül egy haverjától tudtam meg nyolc hónap késéssel ez miatt árulásnak érzem.
2018. márc. 30. 22:40
 3/6 webkoko válasza:

Ami volt az volt. Kapcsolat eleje.

Szerintem biztonság kedvéért tartotta, ha azért.

Amint kitapasztalod milyen a másik féllel, egyszerű a döntés.

Milyen hozzám? Megérdemli hogy foglalkozzak vele? Jó a kapcsolat vele? Htaározzam el magam és próbáljak kiépíteni egy kapcsolatot vele?

Valószínű azt gondolhatta igen, te vagy az AKIVEL ELAKARJA HATÁROZNI MAGÁT.

Sokan csinálják ezt, nem mondja meg senki.

Azt ajánlom dobd ki az ablakon a dühöt. ELővigyázatosságból megállapítani valamit nem bűn.

2018. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túl jó indítás, de ha amúgy minden más rendben van vele, akkor szerintem megbocsáthatnál neki, már ha képes vagy rá. Talán csak nem volt még biztos a kapcsolatotokban, és nem akarta elengedi az egyik indát, amíg nem fogja erősen a másikat.
2018. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a lánnyal nem egy futó kapcsolatuk volt hanem vagy egy évig voltak együtt. A lány szülei szétmentek és elköltözött csak az utolsó kettő hónapot töltötték külön és akkor is találkoztak kettő- három hetente. Ha őt az első barátnőjét dobta miattam engem még gyorsabban dobhat.
2018. márc. 30. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Mi itt csak találgatunk, de Ő tudja csak megmondani,hogy miért nem mondta ezt el az elején.

Ha mindent megbeszéltetek,akkor mérlegelj. Megtudod neki bocsátani, vagy nem tudsz efölött szemet hunyni. Remélem tudtam segíteni

2018. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!