Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok mondani olyan csajozó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan csajozós szövegeket, amik általában bevállnak?

Figyelt kérdés
Meg hogyan közeledjek egy olyan lány felé, akit az utcán láttam? Tippek trükköket várok! 16/F

2018. ápr. 4. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi a pálya apája
2018. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi a téma? FürödTÉMA?
2018. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha valaki udvariasan leszólít. /Szia, hogy hívnak?\

Ha visszautasítana, ne aggódj. Valakinek úgyis tetszeni fogsz.

2018. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Viccet félre téve nem kellenek ide nagy dumák,elég ha őszinte vagy..

Meglátod az utcán megkérded magadtól miért akarsz oda menni?

Aranyosnak találod pl.

Oda mész,Szia ne haragudj,de megláttalak és úgy éreztem muszáj ide jönnöm,mert aranyosnak talállak.

Bemutatkozol.


Vagy mert szépnek találtakak vagy mert szimpatikusnak vagy bármi ami megfogott benne,a lényeg az őszinteség.

2018. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az is szexi a nők szemében, ha valaki tud helyesen írni és beszélni.

De az tutira gáz, ha nem tudsz helyesen írni és beszélni!!!!!!!!!!

2018. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondanék, de nincs ilyen. Ott bukik ki az egész dolog, hogy "csajozós szöveg" és "beválik" szó egy mondatba van. :D
2018. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs bombabiztos szöveg, legalábbis ami helyettesítené a kiállást és a határozottságot.

Szerintem az ún. csajozós szövegek valójában ezeket hivatottak kiváltani, pedig annyi a nagy titok, hogy oda kell menni és nem kell parázni, nem kell félni a visszautasítástól.


Múltkor láttam egy videót, ahol szándékosan nagyon gagyi szövegekkel mentek oda a csajokhoz, de mégis bevált, mert egyszerűen határozottak voltak. Ilyen dumákat adtak le pl.: "Szia! Melyiket választanád inkább: 1) Hogy halálra marcangoljon egy medve, vagy 2) hogy eljöjj velem randira." :D


Közben meg is találtam. Merítsd ihletet:


https://www.youtube.com/watch?v=ohrYBj_yk1g

2018. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A videóval amit elküldtél nincs is nagy baj,de tudod az Amerika ez meg Magyarország(ahol ti életek gondolom,mert én nem de itt sem jobb)az emberek be vannak fásulva,mindenki rohan,nem érdekli a másik.

Amerikába valahogy minden csajozós szöveg beválik ha észrevetted,itt megpróbálod 10-ből 1-nél bejön a 100.-ik szöveg.

2018. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző! Mások az esélyek, de a csajozós szövegeknél, vagy annál, hogy oda se mész, ez is bőven jobb.
2018. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudom,nyugi.

Én is csináltam hasonlókat.

Például buszon oda mentem a lányhoz és megkérdeztem,hogy "Szia,ne haragudj,de te is ezen a buszon utazol?"

Volt,hogy bejött de inkább hülyének néztek mintsem,nevessenek rajta vagy velem ezen.

2018. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!