Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek helyre lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre lehet hozni, vagy vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok a barátom pedig 17, nagyon hamar egymásra találtunk és nagyon jó volt vele. Kicsit több mint két hónapja tart, és eddig semmi baj nem volt, de most egy hete mintha teljesen megváltozott volna. Olyan kedvetlen, alig szól hozzám, ha találkozunk is olyan értetlenül néz rám. Mindig megkérdezem hogy mi a baj, de azt mondja semmi, hagyjam az ilyen hülye kérdésekkel. Egy nap már nem bírtam tovább és megkérdeztem hogy én bántottam-e meg valamivel, de hirtelen nagyon ideges lett és azt mondta én akarok szakítani nem fordítva. Szerintetek kiszerethetett belőlem? Érdemes még folytatni, és ha igen, mit tudnék tenni?

2018. ápr. 15. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtörtént az aktus? Ha igen, akkor meg is van a megoldás.
2018. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem talalt jobbat
2018. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Igen lefeküdtünk már, arra gondolsz hogy csak erre kellettem neki? Ên nem tudom már mit gondoljak. Nem az a típus aki csak így kihasznál mindenkit...

Második: én is ettől tartok..

2018. ápr. 15. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem veled van baja hanem másmilyen típusú a problémája viszont ha nem mondja meg te nem tudsz sokat tenni. Valahogyan mégiscsak le kellene ezt tisztázni.
2018. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik: én is ebben reménykedem hogy nem velem van baja hanem valami amit nem mond el.. Mindenki azt mondja hülye vagyok hogy így ragaszkodom hozzá, de reménykedek hogy mégiscsak elmondja ami zavarja.
2018. ápr. 15. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg sajnállak. Viszont megtanultad, hogy kövi alkalomkor nem adod könnyen magad.
2018. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utálom ezt mondani és hogy nekem kell ezt itt és most közölnöm veled, de az önbecsülésed egy nulla vagy alatta van. A másik hogy valószínű ezért dobott mert könnyen megszerzett vagy szimplán rossz napja volt vagy időszaka esetleg kanstruál. Ki tudja a fiúk is lehetnek hisztisek. Nem bírom felfogni hogy gondolhatja úgy egy 16 éves lány hogy a barátom talált jobbat. Ha magad számára sem vagy elég jó akkor mit vársz tőle? De most komolyan? Senki nem szereti azt akit folyton győzködni kell hogy te igenis jó ember vagy!18L
2018. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megint megpróbáltam vele beszélni, kidobott. Azt mondta nem más lány van a háttérben hanem hiányol valamit, és hogy nagyon bír engem, nem az én hibám, klassz csaj vagyok, az összes undorító közhely. Köszönöm a válaszokat, legalább már nem kell agyalnom mi lehet a baja..
2018. ápr. 16. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!