Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval. A barátommal nyolc hónapja vagyok együtt, nagyon jól ment minden, egészen idáig.Nagyon temperamentumos vagyok, érzékeny, és hisztis. Sokat veszekedtünk, ezért többször kért szünetet tőlem. Szünetünk volt, de történt egy baleset, és az "összehozott" minket (rokon kórházba került). Megint pár napig jó volt minden, de ismét jöttek a veszekedések, megint szünet, de akkor én kerültem kórházba. Megint minden jól ment onnantól. Viszont jött a harmadik nagyobb vitánk, ami miatt hazament, és eldöntötte hogy szalítsunk. Ideges volt, feldúlt, és nem gondolta át. Csak messengeren írt, nem zártuk le, csak londta hogy ez nem mehet tovább, és nem bírja. Mindkettőnknek nehéz időszaka van, iskola, javítás, család, barátok, ezer felé kell szakadni. Azt is mondta hogy monotonná vált neki a minden esti telefonbeszélgetés, a szombati egymásnálalvás, hogy mindenhová együtt járunk de semmi nem volt kötelező. Reménykedek, hogy csak kell neki pár nap, vagy hét, hogy megnyugodjon, átgondolja. Nagyon hirtelen döntött, de a veszekedés előtt még mindennél jobban imádtuk egymást. Képes lennék változtatni,változni elég ilyen helyzet volt amiből tanuljak/tanuljon. Nagyon szomorú vagyok, sokat sírok, nem alszok, nem eszek, nem tudok koncentrálni.Nem írok neki, nem hívom csak hagyom kicsit, bár nagyon ehezen viselem.Nem akarom hogy bármelyikőnk tönkremenjen ebben. Ti mit csinálnátok a helyemben? 17/l

2018. máj. 10. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Lépjetek már túl, és keressetek más partnert magatoknak. Amúgy sem működne sokáig.
2018. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jo ez igy. Mi igyanigy huztuk a volt baratnömmel masfel evig. Utana halistennek szakitottam.


Az elsö szünetnel mar azt kell mondani, hogy nem.


21F

2018. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!