Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet a szünet a megoldás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a szünet a megoldás a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, én lassan 20 éves leszek, ő 22, sajnos az utóbbi fél évben nagyon úgy érzem, hogy "szabadságra vágyom", ő az első barátom és úgy viselkedik velem mintha már a felesége lennék, a szülei is, semmi izgalom nincs a kapcsolatunkban, és lehet, hogy butaság de valamiért én még "élni szeretnék" de nem tudom mitévő legyek, mert amúgy veszekedni sosem szoktunk, nincs ehhez hasonló probléma a kapcsolatunkban, egyszerűen csak én érzem így, és olyan rossznak érzem ez miatt magam :/

Segítsetek kérlek



2018. máj. 21. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Más ennek örülne. Ha most elkezdesz élni, valószínűleg ilyen barátod nem lesz még egy.

Ha nem tudod értékelni, hogy nincs veszekedés, és stabil kapcsolatod van, jövőképpel, akkor hagyd ott, de ... jobb lenne inkább csak pár random barátnős programot szervezned szerintem.

2018. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+: Beszéld meg vele, hogy mi a helyzet. Szervezzetek új programokat, változtassatok valamit az ágyban...

Biztosan fel lehet ezt pörgetni valahogy, ha a párod is nyitott rá.

Első voltam.

2018. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szünetbminden esetben véget jelent. Ha folytatjátok is halott kapcsolat lesz. Baromság
2018. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De jobb lenne ha lecserélnéd valami bunkóra mondván hogy unod a srácot. Ebben semmi nincs engem is lecserelt a barátnőm (nekik is első voltam. Tenyeremen hordoztam )

Ez a világ. Itt a fesztivál szezon menj répázni.

2018. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!