Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti titkoljátok a jelét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti titkoljátok a jelét a barátnőtök elől, ha féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen csak féltékenységre gondolok. Például, ha szomorúak vagytok vagy egyáltalán bizonyos érzelmeket titkoltok?

Persze ahány ember annyi szokás, de azért egy statisztikát szeretnék látni. Kösziii.



2018. jún. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nezd, a feltekenyseg egy hulye dolog. Ha a baratnod, akkor csakis teged szeret, es megbizol benne annyira, hogy nem kepzeled el masik fiukkal. Ha pedig tenyleg annyira nyilvanvalo a dolog, akkor latni fogod.

De o a szerelmed, es te az ove. Csakis teged szeret. Megbizik benned, neked is meg kell biznod benne

2018. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... én lány vagyok. Puszta kíváncsiságból tettem fel a kérdést. :)
2018. jún. 20. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szereted a baratodat? Megcsalnad ot? Gondolom nem. Persze nem sok fiu van ezzel igy, de ha nekem baratnom van, en nem vagyok feltekeny (mas az, ha minden nap talalkozik egy fiuval, aki viragot meg csokit vesz neki, de az nyilvanvalo)
2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én mostanában annyira nem érdeklem a barátomat, hogy szerintem még arra se lenne féltékeny, ha meglátna mással csókolózni. :/

Vagy ha mégis érdeklem, akkor kitűnően titkolja. :( :( (Pedig én a legapróbb dolgaira is kíváncsi vagyok.)

2018. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ez nem konnyu... beszelj vele errol, vagy pedig te is mutass kevesebbet egy kicsit (a needyseg nem tul attraktiv)
2018. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!