Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg tudnátok mondani, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok mondani, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
remélem sok szerelmi szakértő van erre. elég hosszú story és nem igazán tudom mit tegyek szóval volt először egy 3 fős extrém jó barátság 2 fiú egy lány a srác a legjobb haverom a lány a legjobb lánybarátom volt még akkor szóval éldegéltünk egyszer csak a lány Szandra bemutatta a legjobb barátnőjét Ágit először a haveromnak nem volt közöttük semmi be lett nekem is mutatva, és dumáltam a sráccal hogy hmm nem is néz ki rosszul a srác izélte h aááh nem meg mit tudom én dumáltam a lánnyal kb 0 24 közbe a sráccal is irogatott 1 hét múlva a srác beállított h ő szerelmes és h mi legyen hát mondom jól van te ismerted előbb régebb óta nem volt barátnőd nekem jó csak érezd jól magad és ne bántsd meg mert tényleg tök jókat dumáltam vele a srác másnap lement a lányhoz elmondta h mi a szitu és a csajszi elküldte a srác mondta h jó neki mind1 nyugodtan beszéljek a lánnyal, mert ha őt offolta akkor engem is ki fog beszéltem így tovább a lánnyal áthívott magához filmet nézni nem rosszra gondolni nappalis filmnézés anyukájával mind1 ráfeküdt a mellkasomra én simogattam elcsattant egy csók és végül dumálni akart még velem ezért lekéste Szaszával a találkozóját akiről tudni kell, hogy szerelmes belém elég rég óta ezért nem azt mondta a lány h velem van hanem h dolga van késik 1 órát eltelt indultam haza megbeszéltük h ez 7 pecsétes titok mert jobb az úgy nincs közöttünk semmi csak barátok vagyunk ezt ugy a srác és Szasza miatt, hogy ne legyen az h ők ketten szerelmesek belénk mi meg ketten nyaljuk egymást szóval miután kiléptünk az ajtón kapun elváltunk mert én mentem vonathoz ő meg ugye Szaszához csá elmentünk aztán kiderült, hogy egy a sráccal és Ágival közös ismerősünk látott minket elkelt 1 2 nap a srác odaállít hozzám h Szaszánál voltam e mondom nem a válasz h látott minket ismerős megkérdezte h van e közöttünk valami mondtam neki h semmi olyan erre fogta és elment Szaszával végülis azt nem tudta meg h csókolóztunk a srác nem beszélt Ágival Szasza meg velem eltelt egy kis idő én kezdtem belefáradni a titkos létbe szóval elkezdtem beszélnk egy lánnyal átmentem hozzá megkellett történnie annak aminek meg kellett történnie mielőtt átmentem ehhez a lányhoz amúgy mondtam Áginak, hogy nála alszom bibibi ezután valahogy elhívta havetom bulizni és (a lány nagyon szenvedett amúgy mert a srácot nagyon imádja, mint barát legalábbis nekem ezt mondta) végül lett egy beszélgetésük és a srác azt mondta, hogy nem tud barátként tekinteni rá a lány meg fogta és lekapta h akkor beszéljenek így 3 napra rá szakított a lány és az én kapcsolatomnak sem volt érzelmi elmélyülése szóval az ő 'szakításukra' egy nappal mi is szét mentünk innentől megint csomót beszéltünk természetesen én basztva voltam a lánnyal h hogy lehet ilyen nyomorék h engedhettem neki h ennyira belém harapjon meg kiszívja a nyakam meg mit tudom én szépen lassan megint elkezdtünk csókolózgatni időközönként meghallgattam h beszélni akar a sráccal én meg amúgy Szaszával na mind1 tegnap lehívott inni fél 8ra a varosban voltam 4kor szóval lehívtam a haverom találkozni dumáltunk és mondta h ő is találkozik Szaszával szóval mehetünk együtt át az ő városukba nagyon kellemetlen lett volna szal Ági nem jött le elém hanem én mentem hozzá teljesen a srác egyszercsak felhív h nem e jöhet ő is bulizni megkérdeztem Ágit húzta a száját h ez nagyon gáz mert ha én lekapom akkor a srác akad ki és nagyon gáz lenne de meg akarja beszélni vele szal jöjjön el is jött iszogattunk egyszer csak elkezdtek dumálni 4szem közt... kb szóvsl egymással szembe álltak és a srác valahogy lekapta egyszer és nem is értem hogyan mert utána meg teljesen próbálta offolni a lányt és egyszer amikor a srác elment tánclni lekapott a lány h sajnálja de neki most muszáj próbálkozni nála mondom jólvan nekem mind1 mi elvileg úgyis csak barátok vagyunk de a srác meglátott minket... lett hirtelen nagy kiakadás elmentünk sétálni beszélni a barátságunkról h mondja el h akkor engem vagy őt szereti mert ez így nem állapot mert az egyik pillanatban engem zaklass h legyen minden olyan mint régen meg mit tudom én utána meg 5 percel engem smárol le a lány mondogatta h nem tudja meg h nem tudja h történhetett mindkettőnk kell neki meg mit tudom en a sráccal meguntuk és elmentünk beszélgetni előtte hazakísértük a lányt és ja dumáltunk egyszer csak rezeg a telefonja titkos üzenet h őt választja mert így megtarthatja őt is és én tudom őt barátként kezelni ezért így lesz a legjobb a sràc elküldte a pokolba nyilván elrontotta a mondanivalója második részét na mind1 és a kérdés hallgassak a szívemre és bocsájtsak meg neki vagy legyek okos és ne beszéljek vele bármiféle tanácsot elfogadok ja és bocsi a fogalmazásért bennem van már 24 óra és jó néhány feles meg sör vagyis volt még nem is olyan rég köszi puszi pacsi 17 évesek vagyunk a làny amúgy szűz

2018. júl. 1. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

En csak annyit mondok hogy:

Bros before hoes.

2018. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam a szöveg negyedét.... Azert nem olvastam tovább, mert a pontok és vesszők használata nélkül értelmetlen. Amint megtanulsz írni, segítek!
2018. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Addig tudtam elolvasni h megtörtént aminek meg kellett történnie. Ez most mi? A fiúval vagy lánnyal vagy mivan? Írd legyszi újra mert ezt nem tudom értelmezni pedig nagyon szeretnék segíteni

Egy jó tanács: ha több szereplő van akk nem írhatod azt h “a srác” mert A-ból 2 is van. Nevezd el Bélának, jancsinak, ricsinek, Gézának, aminek csak akarod no meg a lányokat is. Talán így meg tudjuk érteni

2018. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!