Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ezt miért csinálja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt miért csinálja a párom, hogy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Imádom a barátnőmet, szeretek vele lenni és megadni neki bármit, de van valami, amire nem tudom, hogyan reagáljak, lehet csak én tartom furinak. Amikor összebújunk, akkor néha elkezdi nyalogatni a hajamat. Felül hosszabb, oldalt és hátul rövid (undercut, divatosan van vágva). Amikor meglepődve megkérdeztem, miért csinálja, akkor kicsit megsértődött és visszakérdezett, hogy miért, nem szeretném, ha csinálná és zavar engem? Én meg nem szeretném, ha emiatt romlana meg bármi is kettőnk közt, ő is odaadó velem, így szeretném viszonozni is neki.

Ezért mostanság hagyom magam és nem beszélünk erről, amolyan "tabu" lett belőle. Meg néha bekap egy tincset fölülről és szopogatja, dicséri a hajam, hogy milyen jó dús és szép, illatos, stb. Ezt lehet, csak én fújom fel és nincs benne semmi, hagyjam rá, hagy csinálja? Ti mit tennétek?

F



2018. júl. 5. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon kreatív volt! Le a kalappal!😂😂😂👌
2018. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapja az őszinteség és ebből következik, hogy ha valakinek tetszik/nem tetszik valami, akkor azt is meg lehet beszélni. És hasznos is, hogy mindenkinek jó legyen. Aki szeret téged, nem fog olyat csinálni, ami neked nem kellemes.
2018. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi volt kreatív? :D

Igen, valahogy majd beszélek még erről vele, csak nem tudom még hogyan reagáljam le.

2018. júl. 5. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy te ezt furának tartid és ahogy nézem gázbak is. Persze ne mondd neki hogy gáz, csak hogy ezt legyen szives ne csinálja többet. Ennyib
2018. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!