Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a ronda lányok is szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ronda lányok is szép pasit akarnak, akkor a ronda pasiknak mi marad?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 17:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. júl. 12. 17:33
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Az a helyzet, hogy a legjobb pasik több jó csajt is fűznek egyszerre, illetve fiúból is már több van, mint lány, ezért a legcsúnyább pasiknak nem jut senki. Ez mindig is így volt, az egyetlen módja, hogy szerezz nőt az ha valami különlegességed van, pl gazdag vagy, híres színész, művész stb.

A csúnya lányok átlag alatti fiúkkal járnak, de egy buliban még az átlagos pasikat is megkaphatják szexre, fordítva ez elképzelhetetlen. Az átlagos lányok átlag feletti pasikkal járnak és így tovább.

A férfiak 60%-a történelem folyamán utód nélkül halt meg, ez a nőknél csak 20%.

2018. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Eskü most rondának érzem magam 😂😂.

Hagyjátok már ezt az önsajnáltatós baromságot srácok pls. Igen különlegesnek kell lenni de minden ember más és más és különleges pont ettől olyan jó ez a világ. De a gazdagság nem olyan tulajdonság amitől érdekes egy ember szerintem. És mitől számít egy lány átlag felettinek ? És hogy vannak ezek a kategóriák ? Nem minden jó lány olyan, hogy csak pénz kell neki meg kinézet. Van olyan aki értékeli a humort,azt ha okos vagy stb. Hogy miért látjátok így mert mind ilyen kikent képű cicust akartok, ha pedig egy lány túl egyedi az már ugye nem jó. Sajnos nincs túl sok tapasztalatom-e téren mert sose volt barátom, de ha láttok egy lányt aki tetszik,szép és van önálló gondolata= (nem buta) akkor nyugodtan menjetek oda mert értékelni fogja ha próbálkoztok. Én se ezeket a tipikus fiúkat bírom bár én nem tudom mennyire számítok szépnek. Lényeg ha olyan lánynál próbálkoztok aki szép és van esze lehettek bármilyenek mert a belsőtöket is foglya értékelni.

2018. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó jelző, hogy ronda!

Azért nem látok nap mint nap ronda embereket az utcán! Mindenki más és mindenkinek más jön be, ami neked ronda lehet másnak szép! Aki meg tényleg ronda az így járt mert mást nem lehet rá mondani. Legyen szerencséje.....

2018. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az elméleted szerint: Kizárásos alapon vagy egyedül maradnak, vagy a ronda pasik. muhaha

Nincs ronda pasi vagy ronda nő. Mindenkinek más a szép és ronda.

2018. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2.: Sajnos igazad van :(


3.: Én nem a "kikent kpű cicus" lányokat kedvelem, de mégsem kellettem a normális lányoknak sem. És nincs olyan lány, akinek nem számít a külső sajnos. Tudod, hogy mi történne akkor, ha egy szép lánynál próbálkoznék? Valószínűleg nevetne azon, hogy ilyen ronda külsővel úgy gondolom, hogy lehet nála esélyem.


4.: Akkor hogy hívnád azt, aki senkinek sem jön be?


5.: Nem, mert ha minden lány jobb párt akar magának, mint ő, akkor csupán a ronda férfiak maradnak ki.

2018. júl. 12. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Jobb kéz. :D
2018. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3 as vagyok

Nem azt mondom, hogy rögtön nyomulj rá. Ha már csak ilyen semleges beszélgetést kezdesz az is jó és kérdezgesd önmagáról akkor tuti beszélget veled. És nincs olyan, hogy csúnya lehet bejössz neki pont. Mert nekünk lányoknak is elege van már ezekből a nőcsábász nyasgemekből hidd el. Légy határozott, nyitott és ne légy erőszakos. Sok sikert ! Ha bármi kérdésed van írj privátban !

16/l

2018. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nincs olyan, hogy csúnya meg a szépség relatív önámítás.

100-ből 99lány köpni-nyelni nem tudna, ha mondjuk Shawn Mendes leszólítaná. Ellenben a szemüveges, duci gyerekre az osztályból rá se néznek.

Kicsi a különbség abban, hogy kinek mi tetszik. És egy férfinak nincs lehetősége sminkelni magát vagy csinos ruhát hordani, hogy növelje az esélyt. Egyedül az önfejlesztés marad.

2018. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nagyfater ***** válasza:
100%
A ronda pasiknak az okos nők maradnak... :-)
2018. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!