Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lehet az hogy szorongok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy szorongok folyamatosan ahányszor kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig csak néhány rövid kapcsolatom volt de hiába éreztem jól magam az illetővel és voltak iránta érzelmeim , mindig iszonyatosan szorongtam és azon gondolkodtam hogy ki kellene lépnem belőle. És ez mindig fájdalmas volt mert szerettem az adott embert és nem akartam elszakadni tőle mégsem bírtam a szorongás érzését. Már komolyan aggaszt hogy mi lesz a jövőben , hogy sosem lesz normális kapcsolatom
2018. júl. 15. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüleid viszonya milyen?
2018. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de míg meg nem oldod a problémád,addig ne jöjj össze senkivel.
2018. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szüleim kapcsolata nem tul jo de nem.hiszem hogy ez befolyásolhatna. Most nemrég is volt egy srác akivel minden klappolt volna, de nem jöttem össze vele mert egyszerűen nem bírtam a hozzá társuló idegeskedést. Már ismerkedni sem merek senkivel. De fogalmam sincs ezt higy kellene megoldani
2018. júl. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!