Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan irányítani akar?

Figyelt kérdés
19/f A barátnőmmel nagyon sokat vitatkozunk azon, hogy szerintem ő megpróbál elnyomni engem. Mindig elvárja, hogy az legyen amit ő mond, ha nem az van, durcás. Vitázásnál ha végül nem neki adok igazat, nem beszél velem 2-3 napig. Teljesen természetesnek tartja, hogy mindent megteszek amit csak hirtelen kitalál, pedig néha jól esne egy köszönöm. Ezt az egészet megpróbáltam kúltúráltan megbeszélni vele, káromkodva otthagyott, hogy akkor nem beszél velem. Úgy látom kevés fiú van aki ennyi mindent megtenne a barátnőéért, és sz@r hogy még csak meg sem próbál megbecsülni. Bármi tippetek lenne esetleg? Az esetleges betűhibákért bocsi

2018. júl. 22. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Örülök, csodálatra méltó a türelmed! Kevés ilyen velem egyidős srác van, aki ilyen normálisan kezelné ezt a helyzetet.


Van hasonló habitusú barátnőm, ugyan így viselkedik a barátjával. Tegnap náluk voltunk és a barátjával úgy beszélt, mint valami “haverral”, ezt mind előttem és az én barátom előtt. A barátom azt mondta, már rég nem lennénk együtt, ha így viselkednék vele...és amúgy teljesen igaza van. :)


Figyelj, próbáld megbeszélni vele rendesen, elmondani neki, hogy szereted stb, de nem a játékszere/papucsállatkája/kutyája vagy és elvárod a kölcsönös tiszteletet, főleg így, hogy te teljesen normális tűröd és kezeled a helyzetet.

Ha továbbra sem érti meg, szerintem gondold át, hogy érdemes-e egy ilyen lánnyal lenni, holott lehet más összetenné a két kezét érted és még azt is megköszönné, hogy egyáltalán létezel. :D

2018. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó helyen vagy egy hisztikirálynő mellett. Az ilyen lányok mellé papucsok valók.
2018. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csodálom a türelmed, legközelebb megint próbáld meg (akármennyire nehéz: kultúráltan) megbeszélni vele, ha akkor is otthagy, dobd ki a gec_ibe
2018. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 dolgot tehetsz. 1. Megpróbálsz beszélni vele, de ennek, ahogy látom semmi értelme nem lenne. 2. Elküldöd a fenébe, és keresel mást, ezt látom a legjobb megoldásnak. 3. A legminimálisabb dologért is beszólsz neki, ne legyen jó semmi, amit csinál, mondj le 1-2 talit, egyre többször mondj nemet. Köss bele mindenbe, de szó szerint mindenbe, amit tesz, mond. Olyan minimális dolgokra gondolok, hogy elír valamit Facebook-on vagy ilyesmi, próbáld megszégyeníteni, olyan ember előtt, akit lenéz. Mindig várd meg, hogy ő keressen, ha netán keres, akkor éreztesd vele, hogy van jobb dolgod is, mint vele foglalkozni. Ez a 3. pont elég aljasnak tűnhet, de a saját magad miatt jó lenne megtenned. Nem mondom, hogy tutira meg fog változni, de látni fogja, hogy nem vagy papucs. Egyébként az lenne a legjobb, ha dobnád.
2018. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! Régen egyébként nem volt ő ilyen, még 4 éve amikor megismertem. Csak mostanában lett ilyen. én meg elég ragaszkodó típus vagyok, meg sem fordult a fejemben soha, hogy dobjam.
2018. júl. 23. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Dobnod kell, a te érdekedben.
2018. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom ilyen.. Hat mitnemondjak, az összes pasija kidobta..
2018. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en VOLT baratnom is ilyen volt...iranyitani akart, ha valami nrm ugy volt ahogy o akarta akkor vita majd nem beszelt velem...ugyanez ha nem ugrottam rogton

fel ev utan kitalalta hogy szunetet akar, amibe termeszetessen nincs beleszolasom...otthagytam

2018. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szünetet akar xdd hülye pi_csa
2018. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!