Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit félek használni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borii2 kérdése:

Kicsit félek használni az oldalt mert új vagyok, de megkérdezem. A barátommal három hónapja vagyunk együtt, én szűz vagyok, ő nem. Várt rám, míg nem mondtam hogy készen vagyok elveszteni. Szerintetek rosszul teszem, hogy nem várok többet? N/16

Figyelt kérdés
Még nem történt meg, ezért kérdezem, míg nem késő
2018. júl. 26. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

N/16 ? Hmm... 16/L maximum,16 évesen lány vagy ,nem nő.

Vannak ismerőseim akik 12-13 évesen vesztették el. Ha úgy érzed készen állsz akkor hajrá.

2018. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha rendes, kedves fiú, úgy érzed, kellemes élmény lenne, és nem bánnád meg utána, akkor szerintem nincs mire várnod. Az elsőben az a legfontosabb, hogy olyannal legyen, akiben megbízol, és türelmes lesz és vigyáz rád. Ha mindez megvan, és persze figyeltek a védekezésre, akkor minden oké lesz.
2018. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, lány. Nem nagyon tudom, hogy hogyan szokak kiírni ide. Köszönöm a válaszaitok:)
2018. júl. 27. 00:16
 4/6 anonim válasza:
87%

Elmondom a saját történetem.. most 19 vagyok, és négy éve együtt vagyok valakivel. 15 éves voltam, amikor először lefeküdtünk. Pontosan egy hónapja voltunk együtt. Tudom, akkor elhamarkodottnak tűnt, meg nevezhet ez alapján bárki útszélinek, nem vagyok az. Ő vette el a szüzességem. Ő még jóval előtte elmondta, hogy már nem szűz, volt egy kalandja egy házibuliban. Igazából nem zavart. Elmúlt. Én olyan vagyok, hogy csak a jelenre koncentrálok.

Egyáltalán nem látszott rajta, hogy csak megdugni akar, és kilép az életemből. Bár nem volt romantikus, és nagyon fájt, mégis jó volt, hogy vele veszthettem el. Folyamatosan kérdezte, hogy jól vagyok e, nem e fáj. Ha előzőleg célozgatott volna arra, hogy ő le akar velem feküdni, biztosan nem mentem volna bele. Meg is beszéltük, hogy ő miattam képes lenne több évet is várni. Bíztam, és bízok is benne. Nekünk bejött ez a kapcsolat.

És most elmondom a tanácsom, vagy hogy mit tennék a helyedben.

Nem igazán tudom a részleteket, de ha nem célozgatott rá, (példának okáért a kereszttesómtól megkérdezte a barátja, hogy nem e pókhálós odalent, mert ő kipókhálózza) engedd meg magadnak, ha valóban ezt szeretnéd. Ha ég benned az érzés, hogy akarod őt érezni. Hogy tényleg meg akarod tenni, és pont vele. Ha tényleg nem erőltet semmit, és képes lenne várni még, bármennyit a barátod, akkor megérdemli, de csak akkor, ha te is ezt szeretnéd. Gondold át, remélem, egy nagyon picit tudtam segíteni..

2018. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmesélted. Sokat segített tényleg. Remélem mi is ilyen sokáig együtt leszünk :)
2018. júl. 27. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha készen állnál rá, akkor nem itt kérdezgetnél! Várj még vele, 3 hónap az semmi a te korodban!
2018. júl. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!