Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavarna titeket ha a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket ha a barátotok hypebeast lenne? Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Elég drága designer márkákat hord mint gucci,mcm,supreme,bape,lv,raf simons,off white, balenciaga satöbbi... Titeket ez zavarna hogy ennyi pénzt költ a ruháira?

2018. aug. 7. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Általában az ilyeneket kerülném. Szerinted jó hypebeastnek lenni? Vajon mennyit ad vissza az öltözködése és ebből kifolyólag a kissé eltorzult személyisége a valódi énjéből? Ha van eggyáltalán neki...
2018. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Szóval gazdag szülők miatt így próbál menőnek látszani értem :D


Tényleg egy ilyen srác kell neked?

2018. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem jönnék össze olyan emberrel aki csak amiatt vesz fel ilyen drága ruhákat, mert mutogatni akarja, hogy neki van pénze.

Kit érdekel? :D inkább költse normális dolgokra a pénzét.

Főként ha nem is a saját keresetebol van.

És határozottan zavarna ha ennyit költene ruhákra mert teljesen felesleges.

2018. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem a ruha teszi az embert, viszont ha a személyisege megfog, miért ne? Nekem bejön a hypebeast stílus és egyáltalán nem zavar ha valaki sokat költ a ruhaira, elvégre jól akar kinézni és ha valakinek ez tetszik és megteheti..
2018. aug. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én srácként mondom hogy ez ízléstelen. Nem baj ha költ de ne ilyen gyerekes márkákra.. Hugo boss ismerős? . Sportzakó, ing, öltöny ezek férfiasak. Leírtak alapján egy 14-15 éves páwáról van szó,bocsi.
2018. aug. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért lenne gyerekes bármelyik felsorolt márka szerinted :D
2018. aug. 7. 09:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, mindenkinek szíve joga úgy öltözködni, ahogyan neki tetszik. Ha jól áll a ruha, akkor miért ne hordhatná? Amúgy sem ez fogja meghatározni azt, hogy összejövök-e vele vagy sem.
2018. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor apuka Csányi Sándor mert még a gazdagok se nagyon tolják 150.000 forintos polókban
2018. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát na apuci anyuci kiperkálja gondolom valami fideszes politikus lehet az egyik szülő.

Aztán így menőnek hiszi majd magát a kis páwa a sok pénzéhes ribizli meg majd ugrik egyből :D

2018. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Hogy itt milyen sok az irigy ember... Ez Magyarország.
2018. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!