Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet köze egymáshoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egy ideje kapcsolatban vagyunk a barátommal, de mostanában elbizonytalanodtam az egészben. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy megcsaltam, több sráccal is azóta. (Tudom nyomorék vagyok, nem kell mondani.) Viszont nem tudok szakítani vele..

De azóta úgy érzem a szexben is nehezebben elégít ki. Nehezebben juttat el a csúcsra. Lehet köze egymáshoz a dolgoknak?



2018. aug. 9. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeret furdalás (vagy bármi más) a megcsalások miatt okozhat a szexben kellemetlenséget, hiszen ha stresszes az ember vagy valami belül nyomja, akkor nem olyan könnyű ellazulni. Szerintem jobb lenne, ha nem lopnád az ő idejét és beszélnél vele, vagy te változtatnál magadon. Ne haragudj meg hogy ilyet mondok, de szerintem a hűség intelligencia és érettség kérdése, vond le a következtetést..
2018. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már voltál olyan hülye, hogy megcsaltad, joga van tudni...

Komolyan ha problémád van miért nem tudod megbeszélni, ahhoz miért kellmást keresni?

Miért kell megcsalni a másikat?

Legalább lett volna benned annyi, hogy addig a másik srácnak nemet mondasz míg együtt vagy a barátoddal akkor kevésbé lennél k*rv*.

2018. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csibefos ***** válasza:
100%
De egy r.banc vagy
2018. aug. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már megcsaltad, ráadásul nem is egyszer akkor ott már baj van. Én a párom szemébe se tudnék nézni, nemhogy utanna még szeretkeznék vele. A legjobb döntés itt az hogy elmondod neki az igazat. Szerintem megérdemli hogy őszinte legyél vele.
2018. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Williamspear ***** válasza:

Hány éves vagy? :ő

Mert ez az erős többesszám (több sráccal) arra utal hogy idősebb...

Mindegyikkel le is feküdtél?

2018. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!