Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, sose volt hibátlan a kapcsolat de megoldottunk eddig mindent, viszont most nem tudom mit is kellene tennem. Nyári munkán van és ott megismerkedett egy lánnyal, utána elkezdett velem bunkózni nem akart találkozni meg ilyenek. Mint kiderült beszél a lánnyal meg egy másikkal is és mindkettő előtt letagadott engem. Teljesen úgy beszél velük mintha próbálkozna náluk millió szivecske meg "látni akarlak" meg a boltból hord dolgokat a csajnak. Miután lebukott szakítottam vele ,de azt mondta h megbánta meg h egy senkinek érzi magát nélkülem. Viszont tudom h nem fogja abba hagyni a beszélgetést velük. Nagyon rossz ez így mert szeretem ,de ezt nem tudom elviselni és fogalmam nincs mit tegyek. Első barátom és én is első vagyok/voltam neki.

16/L



2018. aug. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki még egy esélyt, avval a feltétellel, ha ezen változtat. Persze egyből rávágja majd az igent, ha komolyan gondolja és tényleg szeret, ha pedig ezt nem tartja be bármennyire is könyörög, akkor nem éri meg visszafogadni. Viszont nem írtál eleget ahhoz, hogy ezen látszódjon, hogy a flörtölgetéseinek van e oka. Például túl szorosan fogod őt vagy valami. Ezen érdemes elgondolkodnod, viszont én ennyit tudtam tanácsolni, a döntés pedig a tied. Remélem hasznos volt a kis irományom.
2018. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még fiatal, természetesen (főleg ha az első vagy neki) más lányok is érdekelni fogják mivel hát hogy mondjam...nincs még tapasztala ebben és az se biztos hogy ő biztos magában. Nem tud uralkodni magán, de etől még simán szerethet. Csak ő tudja hogy pontosan mi van a fejében :p Kérdésre válaszolva, ugyanezt tettem volna a helyedben, követném egy hosszas megbeszéléssel és utána hagynám hogy elváljanak az útjaink mert a jövőben is ez lenne.

-Egy 16 éves hülye fiú

2018. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele, aki egyszer megteszi az másodszor is megfogja ;)

Túl leszel rajta ő meg had bánkódjon.

Ilyet szerintem nem lehet megbocsátani csakúgy.

Értem én, hogy még szereted, de ha visszamész hozzá és újra megteszi akkor mi lesz? Mégjobban szenvedsz majd. Vagy ha nemis akkor úgyis lesz valami más mert írtad, hogy sose volt hibátlan kapcsolat és gondolom sokat veszekedtek vagy ilyesmi.

Találsz majd jobbat és minden rendben lesz hidd el:) ne kínoztasd magad vele.

Hagyd hogy igazán ráébredjen kit veszíthet el örökre..

2018. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!