Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves lányként egy 28 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lányként egy 28 éves férfivel?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.

Kb egy hónapja vagyunk együtt és hát szépen lassan komolyodik a dolog. Nem erőltet rám semmit, minden úgy szokott lenni ahogy én akarom.

El tudunk beszélgetni meg minden, van a kapcsolatnak jövője? Nem szeretném felvállalni a kapcsolatot, a családom egyáltalán nem támogatná. De nem titkolhatom örökre.

Ő már dolgozik, én még suliba járok. Lehet belőle komoly, hosszútávú kapcsolat?


Azért ebbe a kategóriába írtam, mert itt talán jobb tanácsokat és értelmesebb válaszokat kapok.


2018. aug. 21. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok mullik
2018. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Hát.. ha 17 évesen tudod hozni azt az értelmi szintet amit ő, akkor talán.


De neked még nagyon sokat fog változni a személyiséged, neki már annyira nem, hogy ez milyen kihatással lesz rátok nemtudni.


Bár, hogy a srác komolyan gondolja-e, nem csak egy fiatal "tiszta" lány kell-e neki, jó kérdés. Manapság mindenre gondolni kell.

2018. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet, ha a srácot nem zavarja, hogy te még jó 6-7 évig suliba fogsz járni (kivéve, ha nem akarsz továbbtanulni). Régebben 10 év volt az ideálisnak tartott korkülönbség.
2018. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Még 4 évet tanulok, így lesz szakmám és érettségim:)


#2 szerintem a korombeli fiúk nagy részének is csak arra kell egy lány, ő pedig ennyi idősen már talán komolyabban gondolkozik ennél

Vagy csak én gondolom így?


Ti mit gondolnátok, ha a lányotok lenne ebben a helyzetben?

2018. aug. 21. 13:24
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen működhet.

Sőt én alapvetően tartósabbnak láttam eddig azokat a kapcsolatokat, ahol a pasi minimum 5 évvel idősebb volt.


24/F

2018. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem kis eséllyel működik hosszú távon.

Te még rengeteget fogsz változni a következő pár évben, ő már nem.

Neki pár éven belül téma lehet a gyerek, neked még nem annyira időszerű.

Stb...

Szerintem ezerből ha egy ilyen kapcsolat működik hosszú ideig..

2018. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 igazad van, én is sokat gondolkoztam, hogy mi lenne ha együtt maradnánk és eljutnánk odáig, hogy akkor gyerek :D de amúgy is fiatalon akartam szülni, 25 éves korom körül. Nyilván csak akkor, ha minden jól alakul
2018. aug. 21. 13:57
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha már volt elég padid, és nem fogsz többre vágyni, akkor működhet.

A saját lányommal viszont nem lennék ilyen elnéző. Kérdés, hogy a pasi mit akar. Egy szűzhártyát, vagy családot veled.

2018. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ő semmit nem erőltet rám. Voltunk már kettesben itthon és tényleg semmit nem erőltetett:)

Köszönöm a válaszokat, azért jöhet még, minél több véleményt szeretnék hallani:)

2018. aug. 21. 14:46
 10/17 anonim ***** válasza:

Amíg külön megemlítendő történés, hogy voltatok már kettesben, addig nem gondolkoznék a gyereken :D

NAGYON soká lesz még az neked. 17 évesen amúgy én is bele voltam zúgva egy 27-28 éves pasiba, szerencsére nem lett belőle semmi, ma már csak fogom a fejem, hogy mégis mi a jóisten bajom volt. Eltelt azóta 8 év és már lényegében másik ember vagyok, még mindig az ismerősömnek tudhatom az illetőt, de már szerintem megkedvelni se tudnám, nem hogy szeretni :D

2018. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!