Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fog ez változni később, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez változni később, vagy hagyjuk inkább a fenébe?

Figyelt kérdés
2 hónap beszélgetés után tudtunk találkozni egy lánnyal eddig két alkalommal és mind a kétszer kezdett kialakulni néha egy nagy csend (ami szerintem nem kínos volt, élveztem úgy is vele lenni hogy csak csendben sétálunk vagy ülünk), amit utána próbáltam görcsösen megtörni inkább. Írásban nem sokszor volt ilyen gond (2-3 nap talán), lehet hogy még csak meg vagyunk illetődve mind a ketten kicsit?
2018. aug. 22. 18:27
 1/5 Hattinger Miklós válasza:
Én azt ajánlom ha még nem is kínos a csend ezt törd meg te mindig te legyél az erős tökös férfi aki lépni fog, és mindig probálj valami olyan témába belekeveredni ami nem arról szól hogy mit csináltál ma meg a sablon kérdések,de ezt a csendet úgy is megtörheted ha elviszed egy programra például libegőzni a normafára ha Budapesten laksz, 2000 ft 2 személyre fentről lefele iszonyat jó a látvány romantikus összebújos és nem feltétlen kell beszélgetni hanem a látványt kell nézni, de ez a beszélgetés téma hidd el egy idő után kialakul, és már olyan dolgokról fogtok beszélgetni amikről nem is gondoltad volna :D
2018. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld :)
2018. aug. 22. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit meg kell próbálni, és ideje is lesz, hogy következő találkán a csókig elvidd a dolgot. Ha kijön egy ilyen csönd, akkor néz mélyen a szemébe, és lassan közelíts hozzá, esetleg öleld át ilyesmi, aztán lassan csókold meg. Ha meg elhúzza magát akkor persze azért hallgatag mert nem akar semmit, vagy csak a barátzónába beskatulyázni.
2018. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam rá én is, hogy ha másnem elköszönéskor megpróbálom lekapni már, abból csak kiderül mostmár mivan :D

Ment a zöld :)

2018. aug. 22. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előzőek nagyon jól írják :D

Ha pesti vagy, a libegő pedig kitűnő ötlet ;) Én nagyon örülnék neki :D

2018. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!