Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kwons kérdése:

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van barátom de tetszik egy másik srác. És valamelyik nap hazakisert, és én simán megcsokoltam volna, ha nem lenne barátom. És most akkora bűntudatom van. De annyira megtetszettel ez a srác. De a barátomat meg nagyon szeretem. Tényleg. Ha arról van szó hogy számítunk, akkora sirogorcs kap el. De valamiért mégis meg akartam csókolni a másik fiút. Most mit tegyek?

2018. szept. 8. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor nem is szereted igazán, ha csak azért nem csókoltad meg, mert tudod, hogy van barátod és olyankor ilyet csinálni nem helyes.
2018. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretsz valakit nem akarsz másokat csókolgatni. A másik srac meg szerinted is csak tetszik.

Hagyd mindkettőt, találnak nálad jobbat.

2018. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igenis nagyon szeretem a barátom. Csak mostanában eltávolodtunk egymástol. Kevesebbet találkozunk és néha úgy érzem hogy ő már nem szeret. Ha elmegyek inni a barátaimmal az baj. De ha ő teszi ezt az nem. És tudom hogy ugy tűnik hogy nem szeretem. Pedig szeretem. De annyira távolinak érzem magamtól mostanában.

És a másik fiúval meg csak egyszer találkoztam. De annyira megkedveltem. Megértett engem. Egyedül kellett volna hazamentem hajnalban, de ő magától hazakisert. Érettebben gondolkozik és ez annyira tetszik. És meg akartam csókolni. Igen. Még mostis ezen fantazialok. Azon az estén egész végig velem törődött. Ott voltak a haverjai meg mindenki, de ő csakis rám figyelt. Olyan régen volt már ilyen. És egyszerűen csak ugy ereztem hogy meg akarom csókolni, és kicsit azis hogy ő is szeretne. De végül nem történt semmi.

2018. szept. 8. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítanod kéne a pasiddal. Be kell vallanod magadnak is, hogy egyszerűen már nem szereted, vagy legalábbid nem annyira. Jött ez a másik srác, aki azt megadta neked, amit a pasidtól vársz, de nem kapsz meg, de az is igaz, hogy már nem is tőle szeretnéd megkapni. Neked a 2. srác kell és kész, nem kell szépíteni a dolgot. A bűntudat meg igazából abból fakad, hogy van pasid, de érzed, hogy másra vágysz. Engedd el a pasidat, mielőtt megcsalod.
2018. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
egy kis ribi vagy
2018. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem ribi attólmég, hogy vannak érzései és a barátja elhanyagolja :(
2018. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Először is, ne pánikolj. Szerintem az a legértelmesebb, ha ezt mind szépen elmondod a barátodnak. Talán észreveszi, hogy tényleg elhanyagol és változtat.
2018. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az lenne a legjobb ha elmondanam. De közben akkora felfelem van bennem,hogy elhagyna. Annyira nem értem már magam. Nem akarom hogy szakítsunk de a másik sráccal akarok lenni. És így, hogy együtt vagyunk nem is nagyon találkozhatnek a másik sráccal..
2018. szept. 9. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Szerintem hasonlót érzel most: Van egy kopott, bejáratott, de megunt pólód, amit szíved szerint sosem venneĺ már fel, de nincs másik. Továbbá kinéztél a boltban egy tök új pólót, aminek nagyon bejön a színe és a szabása, de még sosem próbáltad fel és nem tudod jó lenne-e rád. Szóval adva van egy biztos, amit meguntál és nem vágysz rá, és van egy bizonytalan, amit mindennél jobban akarsz. Szakíts a pasiddal. Azért ne legyél vele, mert félsz, hogy a két szék közé esel. Úgyis megbánod, ha elengeded a 2. srácot.
2018. szept. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ugy erzem hogy nem tudom elengedni a barátom. Mert tudom hogy szeretem, csak azt nem hogy mennyire. Nemtudom hogy az lenne e a jó döntés hogy elhagyjam a barátom vagy az hogy nem. Félek hogy később megbanom bármit teszek.
2018. szept. 10. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!