Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy nyerjem el a szívét? 😞

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem el a szívét? 😞

Figyelt kérdés

Kb másfél hete bejelolt egy lany Facebookon,en pedig rairtam.Elkezdtunk beszélgetni,minden jol alakult stb.Penteken találkoztunk (eloszor,es talan utoljara :’’) es ott is jol alakult minden.Rohogtunk stb...

Majd elcsattant egy csók.Tobb is...

Aztan eltelt egy nap.Arra keltem fel,hogy messengeren törölve lett a becenevem es le lettem tiltva.Irtam neki instan jo par uzit mire visszairt,hogy azert lettem letiltva,mert en tipikus az a nocsabasz vagyok aki 1 hónap utan mar dobja a lányokat.(holott amugy nem)

Aztan ujra elkezdtünk beszelni (ma) es kb 17:30 óta nem ir vissza...


2018. szept. 8. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:

18F

A lany 17 eves lesz

2018. szept. 8. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
valaki bekavar a háttérben, egy féltékeny barátnője
2018. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A lány egy hülye liba nekem is volt hasonló hidd el jobb ha hagyod. Az ilyeneknek mentális problémáik vannak.
2018. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tuti "telebeszélte a fejét", bár ez az ő szemszögéből/szemszögükből teljesen reális... Ha már az első randin ilyen szinten rányomulsz, akkor ne csodálkozz hogy ezt gondolja rólad... Biztos van rossz tapasztalata más srácokkal akik ugyanezt csinálták. Próbálj még írni neki, vagy hívd fel hogy meg tudjátok beszélni. Ha újra beszélni, találkozgatni kezdtek, akkor innentől haladjatok lassan, lepd meg kis dolgokkal, viccelődj. Ha meg nem jön össze, legközelebb már tudni fogod, hogy nem mindenkinek jön ám be, ha ajtóstul rontasz be a házba...
2018. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugy nyomultam,ahogy o.Simogatott,csikizett,a hajamat csesztette stb.

Nem hinnem h “berontottam”

2018. szept. 8. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
csak játszott veled, mit akarsz ilyen hisztis csajtól? Később csak rosszabb lesz
2018. szept. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!