Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez jó módszer,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó módszer, hogy "teszteljem" mennyire vagyok még fontos a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt. Az elején nagyon ragaszkodó volt, mindig velem akart lenni és meg is oldottuk a találkozást, minimum heti két-háromszor. Ő még suliba jár, én dolgozom. Olyan június környékén elkezdett megváltozni, nem tudom mi lehetett az oka. Már nem akart annyit találkozni, messengeren is alig beszéltünk, nem mondta hogy szeret, hogy hiányzom neki, hogy fontos vagyok neki. Veszekedés viszont annál több volt és van is. A jó dolgok már természetesek, a legkisebb rossz dolgok miatt viszont órákon keresztül tartó veszekedés megy. Nyáron, elkezdtem azt tapasztalni, hogy egyre kevésbé hiányzom neki és ha éppen van programja, akkor nagyon jól elvan nélkülem, akár hetekig is. Ha találkoztunk, azt általában én erőltettem, nem tudom igazából volt-e kedve. Ő nem szervezett soha semmit, nem mondta soha, hogy jó lenne találkozni. Mióta megkezdődött neki a suli, úgy döntöttem nem zaklatom annyit hogy találkozzunk, biztos fáradt, meg tanulnia kell. Hétvégén már nem bírtam tovább, hogy nem találkoztunk már egy hete, ezért csak szerveztem programot hogy találkozzunk. Az érzésem viszont egyre inkább az, hogy ha én nem erőlködnék, akkor nem lenne semmi, simán ellenne nélkülem hetekig. Én kettőig dolgozom, ő is kettő, max négyre hazaér a suliból, de még a héten fel se merült, hogy találkozhatnánk, a hétvégét sem beszéltük még meg, mivel én nem tértem rá a témára. Ha felhoznám neki, abból megint órákon keresztül tartó veszekedés lenne, úgyhogy inkább nem próbálom. Nagyon szeretem őt, de úgy érzem nem a régi. Hiányzik a barátnőm, aki törődik velem és hiányzom neki. Úgy döntöttem mostantól nem erőlködöm, nem keresem, ha hiányzom neki majd ő keres, bármeddig is tartson. Szerintetek jó ötlet vagy csak ebből is veszekedés lesz?
2018. szept. 11. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem is elegem lenne abból hogy csak én keresem a párom ő pedig el van nélkülem. Az én párom is változott ami zavar talán még rosszul is esik, de amit leirtál az elég nagy változás... Vagy beszélj vele hogy most mit szeretne vagy ahogy írtad hanyagold.
2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó módszer, próbáld ki, hogy nem keresed,nem írsz neki. Rövid időn belül kifog szerintem derülni. De esetleg még beszélhetnél vele utána, főleg ha keres egy idő után.

Biztos nem lesz könnyű, de kitartást!

2018. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a regényt, de nem kell tesztelni. Ha már megfordult a fejedben valamiért hogy nem vagy elég fontos, akkor annak oka van.
2018. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, mi van a fejedben. Csak előtte fogadd el, hogy a kérdés után milyen végletek jöhetnek szóba.
2018. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélnetek kéne. Ez így nem mehet tovább! Vagy tényleg hagyd, hogy ő keressen, vagy beszélj vele.

Sajnálom, de itt szerintem egy másik fiú van a dologban.

2018. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BroHelpPlease válasza:
Egyetértek 4-el
2022. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!