Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez egy jel lett volna vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KrIsZAMeNo kérdése:

Ez egy jel lett volna vagy ez mit jelent ez a kézmozdulat?

Figyelt kérdés

Srác vagyok, a barátnőmmel mély csókolózás közepette arra lettem figyelmes hogy nagyon jó érzés volt amikor a tarkómon birizgált. Ez lehet egy szexuális felhívás?


Előtte már mesélt olyat, hogy természetesen viccből szarkasztikusan mondva: "rossz hatással vagyok rá ;D xd"


Mert álmában elmentünk egy boltba gumit venni.


És ez a kézmozdulat pontosan van valami jelentése (tarkón birizgálás, simogatás)? Mármint úgy hogy gesztus szótárban semmi hasonlót nem találtam.



2018. nov. 6. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez de gáz...
2018. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha magadtól nem jössz rá, az elég ciki.
2018. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Előre a gyönyörök út-ján!
2018. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg egy tarkóbirizgálás volt! A nők már csak ilyenek. Megbirizgálják a tarkódat, te pedig itt vagy a nagy kérdéssel. És ember nincs aki választ adjon. Nem lenne egyszerűbb megkérdezni Tőle, hogy szeretkezne-e veled?
2018. nov. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!