Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, Ti összejönnétek 80 kg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti összejönnétek 80 kg feletti lánnyal?

Figyelt kérdés
165 centihez van ez a súly. Igazából az érdekelne, hogy mennyi a max ehhez a magassághoz.
2018. nov. 10. 22:31
 1/10 anonim válasza:
46%
Nem hinném
2018. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretném igen, mások véleménye meg aztán főleg nem érdekelne.
2018. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Régebben talán. Most már biztos, hogy nem. Jó ideje edzek és nekem ez az életem részévé vált. Csak olyan lánnyal jönnék össze akivel ezt együtt is csinálnánk. Valahogy egy alig mozgó, kövér (már bocsi) lány nem illik bele a képbe. A párkapcsolatot én úgy szeretem ha építő jellegű, hogy lehet támaszkodni a másikra, segít neked és nem vissza tart. Pl fiú kis falusi életről álmodik Magyarországon, lány nagyvárosi életről álmodik külföldön. Itt valakinek le kell mondani a vágyairól és ez egyik félnek se jó. Ha 2 egyforma erkölcsű, hasonló életvitelű és hasonló jövőképpel rendelkező ember találkozik akkor van boldog párkapcsolat. Ezek nélkül rossz az egész.



Van olyan pasi akinek kb az az igénye mint neked, akinek meg tudsz adni mindent és ő is neked. Csak legyél türelmes.

(Bár én egészség ügyi okokból fogynék a helyedben.)

2018. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MessorKing18 ***** válasza:
... hát. Ha a személyiség megnyer akkor igen.
2018. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nekem is az életem részévé vált az eddzés. Amennyiben szép arca van, nem egy csúnya lány és tetszik, és esetleg fogyókúrázni akar, tenni akar magáért alkor nem lenne akadálya.
2018. nov. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
34%
Miért lett lepontozva a válaszom? Csupán válaszoltam egy eldöntendő kérdésre, ráadásul igazat mondtam...
2018. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem volt hasznos a válaszod. Hiszen a többiek tudják, hogy össze jönnél vele.

Amúgy ez a kedvencem, mikor nem tanács kell hanem vélemény. Ha helytelen tanácsot adok és lepontoznak oké. De hogy a saját véleményem miatt, az már azért dúrva. Mások így nem azt mondják, hogy helytelen a véleményem, hanem hogy én nem jól mondtam a saját véleményem.

2018. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
1.válszolót nem értem miért kell lepontozni ez az ő véleménye ő neki nem kéne a kérdésre megfelelő válasz elég szánalmas hogy ha valakinek nem tetszik a vélemény/ízlése akkor már pontozzuk le vagy az is benne lehet hogy azok pontoznak le akik magukra is
2018. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mertek és nem tetszet nekik egy őszínte válasz de ez a szomorú valóság kedves 80 kilós lányok a fiúk 80%ának nem kellenétek lehet engem is lepontozni
2018. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fat fuck
2018. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!