Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elvesztem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Szerintetek elvesztem őt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel randizunk pár hónapja, már át is mentem hozza(de semmi szex meg ilyesmi), és megesett hogy egy barátnőmmel elmentunk egy buliba. Én nem tudtam hogy vodkabol mennyi a sok, és nagyon berúgtam 2 óra kepszakadas. Nagyon szégyellem. Szörnyen érzem magam amiért ez történt.

A böki, hogy a fiúval egész végig irogattunk, de én nem is emlékszem semmire, ő próbált segetkezni, de én valami nagyon értetlenül írtam, csodálkozom hogy egyáltalán valamit el tudott olvasni. Nagyon mérges volt hogy a barátnőm egyedül hagyott, anyujat is felketette, mert ugye írtam neki hogy jöjjön és segítsen, szoval hátha elengedi, de nem tette. (hogy meggazabb legyen meg videó hivast is indítottam, miközben tiszta hányás voltam, és fogalmam sincs látott e valamit, vagy ha igen mit.

Reggel persze sűrű bocsánat keresek, és most azt mondja nyugodjak meg ő elfejejti ezt, nem ez alapján fog megitelni.

De mégis félek, mert tudom hogy ez baromi kiabrandito viselkedés, és félek hogy kiábrándult csak nem akar megbántani.



2018. dec. 28. 19:51
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp ülj le és komolyan beszélgess el vele az esetről. Kérdezd meg most, ezek után, hogy viszonyul hozzád, miként gondol rád, és az sem lenne utolsó, ha elmesélné, hogy mi volt amikor felhívtad és hogy miket írogattál neki. Kérj bocsánatot, persze ez természetes. Nem árt többször megtenni.

Szerintem nem lesz baj, nyugi😉

2018. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legalább megtanultad hogy mennyit ihatsz (remélem).

A leírtak alapjan szerintem semmi sincs veszve, a srác elég rendesnek tűnik hogy el akart menni érted. De ahogy az előző is írta tényleg ülj le és -beszélgess vele erről hogy ez téged mennyire bánt!

2018. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!