Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A történet valahol ott kezdődik, hogy még anno általánosban nekem volt egy baráti társaságom.


Az egyik lány az osztálytársam lett, de már nem álltunk annyira közel. Egyszerűség kedvéért hívjuk őt X-nek.


Összejött egy sráccal, elég sokáig voltak együtt, de egy ponton megromlott a kapcsolatuk, sokat veszekedtek; Hozzám nem sok infó jutott el akkor, de tudtam, hogy valami nagyobb probléma van a háttérben.


A sokadik vita után szakítottak, de a probléma igazából ez után jött, amikor a jelenlegi legjobb barátnőm összejött ugyanrezzel a sráccal.


Körülbelül egy fél éve vannak együtt, többször is találkoztam a sráccal, számomra rendesnek tűnt.


De.

Hallottam még 2-3 hónapja, hogy a srác nagyon manipulatív és agresszív, illetve hogy X félt is tőle, de mivel ezt X-től és a barátaitól hallottam, elkönyveltem annak, hogy ez a kapcsolat mind a két oldalon problémás volt.


De most egy kicsit pánikolok, mert a legjobb barátnőm elmesélte, hogy az utóbbi időben a srác vele is erőszakos.



Nem szeretnék nagyon belefojni az egészbe, de nem szeretném, hogy a barátnőmnek bántódása essen.



2019. jan. 7. 14:37
 1/2 regszy válasza:

szia sajnos az ilyen személyiségű emberekkel nagyon kell vigyázni, mert kívülről tűnhet akár normális kapcsolatnak, de közben pedig lehet bántalmazó is akár lelkileg akár testileg.Te igazából csak annyit tudsz tenni, hogy beszélsz a barátnőddel, mondd neki, hogy figyeljen a srácra és támogasd őt,, ha kilépne a kapcsolatból .Ilyenkor kaphat fenyegetést, ha szakít bántja őt, vagy a családját. Nagy szüksége lehet rád. Ha a rózsaszín köd korszakban van nem tudsz ezen kívül semmit sem tenni, mert ilyenkor az ember másik fél tetteit hibáit elkönyveli kis hibának, félreértésnek, elfelejteti magával. Így lehet, hogy észre sem veszi mennyire komoly, vagy tagadja magának, hogy ugyan már azért ütött meg mert tényleg az én hibám volt. Holott a lelki terror és a testi bántalom nem normális egyik kapcsolatban sem!

Remélem segítettem

2019. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet a baratnod fél kilépni a kapcsolatból,ne mondd neki hogy szakítson mert az csak köztetek szül ellentétet,mondd neki hogy bármit tesz támogatod,ha szakít abban,ha nem abban,ha a fiú megüti viszont azonnal szedje a sátorfáját
2019. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!