Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti milyen beceneveket adnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen beceneveket adnátok a pasitoknak?

Figyelt kérdés
A fiúktól az lenne a kérdésem,hogy ők a milyen beceneveket szeretik. A lányoktól pedig az ,hogy milyen beceneveket adnak a pasijuknak. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 7. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy számítana, mi hogy hívjuk egymást, ez magától alakul ki, nem pedig mások becenevei közül szemezget az ember. Amíg ezzel sem vagy tisztában, hívd a nevén a pasit, mert ez rohadtul nem szerelem, csak egy gyerekes "jajjdejóhogyvanpasimhogybecézzem" dolog.
2019. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó...én már nagyon sok becenevet adtam neki de nem tetszik neki...de viszont azt mondta ,hogy nagyon szeretne egy normálisat...és ez az oldal auért van ,hogy bármilyen kérdést fel lehet teni! Thx
2019. jan. 7. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A becenév lényege, hogy illik arra a személyre, akire mondod. Sokkal személyesebb, aranyosabb, ha te találsz ki valamit rá. Akár hülyeséget is. 1.voltam.
2019. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hívd hülyének, az legalább illik rá ("nem tetszik neki semelyik becenév"...pffff)
2019. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne adj neki becevet, hívd a saját nevén/ahogy mindenki hívja.
2019. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szereti akkor ne adj neki becenevet de magától majd kialakul az én volt barátomat mikor még barátok voltunk kezdetén el egy becenévvel szekálni aztán az lett a beceneve, de ha ez eröltetve alakul ki aznem jó
2019. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Például...fütyköském,tökikém, suttyókám,botoskám,kulagépem, malackám,..
2019. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

puncicápa

:D

2019. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Én mikor mit szoktam ráaggatni,de csak szekálás céljából. Imádom húzni a barátom fejét😅

Nehány: fingoslyukú,bogyóseggű,fokhagymapopi,alfahím

Aztán van hogy néha csak kedveskedés céljából becézem

Nehány: bogyóm,kedvesem,szívem

Ilyenek😂 igazából az adott helyzet szüli,én sosem gorcsoltem ilyeneken🤷‍♀️

2019. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ezeket kaptam: diló, hülye gci, faxfej, anyád, bunkó paraszt, faxszopó gci. Ja és a kedvencem istenverte faxkalap.
2019. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!