Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a fiú?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja folyamatosan néz engem egy fiú az iskolában. Az egész azzal kezdődött, hogy mikor tesióránk volt mind a kettőnknek, én a padlón ültem, ő pedig a másik teremből, miközben kosarazott, sokszor engem nézett ( mivel hetente egyszer egymás mellett van tesi óránk) akkor észre is vettem, de nem foglalkoztam vele különösebben, viszont! Azon a héten mindennap, ha meglátott (mondjuk a folyosón) sokszor nézett, akár több másodpercig is. Mivel az osztályunk egymás mellett van, láttam, hogy az osztályából is engem néz. Másik héten próbáltam jelezni neki, hogy nekem is tetszik , sokszor ránéztem(mert amúgy nekem is megtetszett) de ő mintha észre sem vett volna, nem foglalkozott velem. Én "továbbléptem", nem foglalkoztam vele, de a következő héten újra elkezdett többször is nézni, és ez így megy már vagy 4 hónapja. A folyosón rámnéz egy pillanatra, ahogy ránézek, elfordítja a fejét, végig szokott mérni a tekintetével (az egész testemet) még tesi előtt is, ha meglátjuk egymást. Volt, hogy ő ment ki egyenesen az osztályterméből a folyosóra én a fal mellett álltam, és visszapillantott ràm egy pár másodpercre. Nem vagyunk beszélő viszonyban, de ha tetszenék neki, akkor csak beszélne velem, vagy ha félénkebb is, rám írna mondjuk facen, de nem teszi, akkor most ez mi?

Vagy inkább ne is foglalkozzak vele, csak úgy néz? Veletek volt már ilyen lányok?

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. jan. 29. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-re: én már nem sajnálom. Persze akkor kellemetlen volt, szertefoszlott egy álom. De így volt jól. Utólag kiderült számomra, hogy egyáltalán nem olyan fiú volt, amilyenre vágytam. Azóta eltelt 17 év, boldog házasságban élek egy olyan férfival, aki nem félt a tettek mezejére lépni. Szerintem felesleges minden trükk és praktika. Nem érdemes megbonyolítani azt, ami egyszerű. Először is döntsd el, hogy Te tényleg egy ilyen töketlen pasira vágysz, aki nem mer elhívni egy randira? Vagy ha neked tetszik, ha teljesen te irányíthatsz, akkor ne vakerálj sokat. Hívd el randira a pasit és kész. Teljesen felesleges "ne legyen túl feltűnő" köröket futni. Azzal csak összezavarod a másikat, és egy tapodtat sem fogtok előre haladni.
2019. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok! :D
2019. febr. 18. 16:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos , hogy tetszek neki! És igazából nincs kevés rendes fiú. Én is az vagyok :D! És engem se becsülnek meg a lányok. De a lányok nagy része nem arra megy, hanem arra , hogy valaki sznob legyen persze nem az összes! Illetve nem biztos , hogy ez a fiú is olyan bunkó Szóval valahogy kezdeményezz nála. Pl úgy , hogy vènetlenűl meg lököd ahogy ezt előttem is írták ! A suliban jó ismerkedni, és lehet párt találni. Csak sajna a gimibe ahová én járok ott nincsennek szép lányok!
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tetszesz*
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ utolsó! Igen, tudom, hogy nincs kevés rendes fiú, csak néha, amikor látom, hogy sok fiú bunkó, elbizonytalanodok..és igen, tudom, hogy valahogy kezdeményeznem kéne, mert már nagyon dühítő ez az egész. Múlt héten mentem először suliba, mert előtte két hétig beteg voltam és nem mentem, persze ő mindennap többször is nézett. Ezen a héten pedig azt kezdte el csinálni, mintha nem is lennék ott körülötte, de ma megint elkezdett sokszor nézni... Kezdeményezni akarok, de nagyon félek. Legjobb barátnőm is mondja, hogy legalább írjak rá, de hajjj.... Tudom, ha bunkón írna vissza, meg lenne az oka, nem véletlenül történne, mert az azt jelentené, hogy nem ő az, akire várok, hanem majd találok jobbat is :/

De még nyugodtan jöhetnek tanácsok! (:

2019. febr. 20. 16:18
 16/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Pár napja történt ez az ): Hétfőn ráírtam a fiúra, de nem látta, a messenger azt jelezte, hogy "elküldve". Utána ismerősnek jelöltem, viszont tegnap előtt láttam, hogy elutasította a kérésemet, mivel nem tudnám újra bejelölni, nincs is ott az a kis ikon a profilképe alatt. De akkor miért csinálja ezt? Lehet,hogy nem ismert meg? Suliban kb mindig konytba van a hajam, a képen pedig teljesen ki van engedve, és mosolygok is rendesen, a suliban pedig mindig fapofával állok. Természetesen szerdán és tegnap is nézegetett, barátnőm is látta.... Mi ez az egész? ): Szórakozik csak? ):
2019. márc. 1. 15:27
 17/17 A kérdező kommentje:

Tegnap próbaképpen egy barátnőm bejelölte ismerősnek, akit vissza is igazolt, pedig őt nem is szokta nézegetni vagy ilyesmi...De, ha engem törölt, akkor miért pillant rám mindennap többször is?

Segítsetek kérlek! :/

2019. márc. 7. 15:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!