Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem fogja tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem fogja tudni miért vagdostam össze magam, hogyan mondjam el neki és hogyan kerjek segítséget tőle ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mentális betegség van nalam kialakulóban. Járok terápiára, de egyelőre semmit nem segít és sajnos megint egy nagyon hirtelen mélypont következett be az életemben. Nem gondolkoztam és megvagtam magam. Nem olyan helyen amit látnak az emberek. Pont abban a csík van az oldalon ahol a melltarto eltakarja. Így nyilván egyedül a párom lesz aki látja majd. Meg nincs egy hónapja hogy hivatalosan együtt vagyunk és nem merek rárakni ilyeneket. Mit kene tennem? Bepanikoltam.
2019. márc. 28. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Neked BENTLAKÁSOS kezelés kell, ha ilyen idióta vagy, hogy vagdosod magad...komolyan!
2019. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Attól hogy meg vágtad magad esetleg jobb lett valamivel? Gondolom nem. Akkor minek csináltad? (Mondom úgy h régen en is ilyen voltam, de vissza gondolva ugyan ezeket kérdezném magamtólxd) És ha egy hónapja vagytok együtt szerintem nem kéne rá erőltetni ilyeneket.. Vagy max ha meg kérdezi mi a baj te meg elmondod neki. Az meg h jött egy mély pont az életedbe arra meg azt tudom mondani hogy nincs olyan ember akinek nem,csak nem mindenki képes túl jutni rajta. Valamikor lesz jobb is, gondolj erre. :D
2019. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bipoláris zavarom és borderlineom van. A fel nem dolgozott érzelmet nem tudom kontrollálni, ezért keresek olyan pontokat az életemben amit csak én befolyásolhatok. Ilyen például az éves VAGX akar a fizikai fájdalom. Direkt bele írtam a kérdésbe hogy problémám van és járok vele terápiára. De gratulálokindkettotoknek hogy ennyi empátia van bennetek. A baratommal 3 éve ismerjük egymást és már együtt voltunk régebben. Most lettünk újra együtt hivatalosan. Mivel mindenképpen észre fogja venni a vágásokat így kell erről beszélnem vele.
2019. márc. 28. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nézd, én nem tehetek róla, de az őszinteség híve vagyok. alapállásban a terápiádról és a betegségekről tud? ha nem, akkor először azt vezesd be. (írhatsz privátban, bár nem vagyok egy ilyen nagy lelkizős alkat, de nekem is kellett már gáz tényeket beadagolni szeretteimnek, talán tudok valami hasznosat és nem sablonosat mondani)

ha tud a betegségeidről, jó eséllyel tudja/sejti, hogy igen, ennek van egy ilyen aspektusa. ne pánikolj. először vegyél nagy levegőket, és nyugodj meg. (tudom, mondani könnyű :P) utána mutasd meg neki. mindenképp jobban jön ki, ha nem ő jön rá, hanem te akarod megosztani vele. ez azt jelzi, hogy bízol benne. ha komolyan gondolja a dolgot, akkor neki amúgyis mindegy, hogy egy hónap vagy tíz év után "pakolod" rá, de neked nem mindegy, hogy mennyi ideig kényszerülsz titkolózni. és persze ha titkaid vannak, az magát a kapcsolatot is befolyásolhatja negatív irányba. meg főleg a saját közérzetedet.

hajrá. bátorság. szurkolok.

2019. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamikor el kell mondanod.

A legjobb akkor, amikor már sejteni lehet, hogy le fog kerülni a melltartó, és úgy mondd el, ahogy írták.

Csak arra figyelj, hogy utána legyen legalább 1-2 napja emészteni a dolgot, mielőtt tényleg lekerülne a melltartó.

2019. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Elfogadó volt nagyjából. Meg nem látta a vagasokat ma fogunk találkozni
2019. márc. 29. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,egy pszichés beteggel borzasztó együtt élni,pláne hosszú távon. Kikészíted őt is. Erre megoldás nincs,csak a terápia,ami csak szinten tart. Nem bántalak,mert tanultam pszichológiát és tudom,miről beszélek. Nem a te hibád,de azt neked is be kell ismerned,hogy felelősséggel tartozol a párod , esetleg a gyereked élete iránt is. Ha kontrollt akarsz,miért nem keresel valami értelmeset ?Mondjuk kezdj mozogni. Nem kell sokra gondolni,csak szép lassan.
2019. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utalok mozogni. Nem tudom miért de undorodom tőle. Járok orvoshoz szóval remélhetőleg rendbe jön minden.
2019. ápr. 4. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Van a családodban, rokonságodban idegileg gyenge ember?

Elemezd ki magadban vagy bizalmas embered társaságában ami nyomja a lelkedet, ami pszichikailag labilissá tett. Ezen próbálj változtatni. Sok sikert!

2019. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!