Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, és 3 hónapja ismertük meg egymást. De sajnos nagyon messze lakik tőlem, és maximum nyáron tudunk találkozni, ami tervbe is van.A szülők egyikünknél se tudnak a dologról, de szeretnénk lassan elmondani.


A másik probléma az, hogy egyre többet veszekszünk. Nagyon szeretjük egymást, de nekem elég rossz természetem van sajnos... A srác nagyon megértő, és aranyos, meg jól kezeli, de úgy érzem tartozok neki annyival, hogy megpróbálok változtatni. Ezen hogy lehetne?



A válaszokat előre is köszönöm! 😊


2019. ápr. 27. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most még a helyedben nem mondanék semmit a szüleidnek.

Majd ha komolyra fordul a dolog és úgy érziteknitt az ideje, hogy a szüleitek is tudjanak róla, akkor csak leülsz és elmondod hogy megismerkedtél egy fiúval akivel komolyabbra fordultak a dolgok és mesélsz róla, hogy ki ő és hogy nagyjából milyennek kell elképzelni.

2019. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyádnak megemlítheted, hogy megismerkedtél valakivel a neten.

De nagy reményeket nem fektetnék a dologba. A nyár még messze van, már most ölitek egymást és személyesen még nem is találkoztatok.


Mennyi az a nagyon messze?

2019. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erőltesd meg kicsit magad és fogj vissza a stílusodból. Bármennyire is megértő a srác, ha nem ad okot rá, nem kéne kiakasztani. Ritka az olyan fiú, aki sokáig tűr. Becsüld meg őt maximálisan.
2019. ápr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 😊


A nagyon messze az kb 200 km... úgyhogy nem lehet hogy csak úgy átugrok hozzá ha olyan kedvem van... Főleg hogy másik országban él.


Próbálok változtatni, tudom hogy kellene, csak sajnos nagyon nehéz...

2019. ápr. 28. 03:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ez halál. Ha még esetleg felnőttek lennétek, félre tett pénzzel akkor még működne. De ez így nagyon húzós :/
2019. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Apivorous válasza:
Megvagytok még?
2019. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!