Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan srác ezen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác ezen az oldalon aki úgy 'hódította' meg a mostani barátnőjét, hogy kedves volt vele?

Figyelt kérdés
Így önmagában hülyén hangzik a kérdés,egy bizonyos mértékű kedvesség mindenképpen kell .......de,hogy az a tipikus kedves srác típus akiről olyan sok szó esik ezen az oldalon,hogy úgysem lesz senkijük,mert túl kedvesek..na azokhoz szólok.Kedves srácok,sikerült összejönnötök úgy egy lánnyal,hogy ezt a nagyon törődök veletek oldalatokat mutattátok neki?..és van itt olyan lány akit tényleg ez fogott meg egy fiúban? 18/F

2019. máj. 13. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én tényleg nagyon értékelem ha egy srác kedves figyelmes stb de ezen az oldalon még csal állkedves fiúkkal találkoztam

16L

2019. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Lány oldalról írva: volt egy srác aki nagyon nagyon kedves volt velem.

Nagyon bizarr volt, féltem tőle.


Szóval remélem nem ennyire rossz a helyzet nálad.


De pontosan hogy nyilvánul ez meg?

2019. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
21/F vagyok!Eddig mindig kedves voltam a lányokkal, de nagyrészben csalódás ért!A mostani barátnőm, azt mondja mindig, hogy ilyen kedves pasival még nem találkozott!😅 Mindig mondja, hogy nagyon figyelmes vagyok vele, meg köszöni, hogy vele vagyok!Igaz őt is sok csalódás érte!Én a nagyszájú páwákat ütni szoktam, mert nem bírom a nagy pofájukat!Meg irritál az egész, ahogy viselkednek!
2019. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő ,én nem kimondottan ez a típus vagyok,mármint részben,nem szélsőséges formában.Igazából nálam a kedvesség annyit takar,hogy nem bunkózok vele,nem vagyok sose flegma vele,se a környezetével.Mindig érdeklődöm,hogy hogy van,nagyon figyelek rá arra amit mond..szemkontaktus is megvan meg minden.Meg,ha látom,hogy feszült vagy valami ,vagy látom,hogy nem tud egyedül megcsinálni valamit(pl.nehéz tárgyat arrébb rakni, túl nehéz fizika példa)akkor segítek neki.De nem vagyok ott azért állandóan mellette,meg feleslegesen nem szoktam..
2019. máj. 13. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A "nagyon törődöm vele" oldalam egy idő után így-is úgy-is előjön, és valószínűleg megnyilvánul apróságokban, hétköznapi dolgokban. Sokszor volt, hogy még mielőtt kimutathattam volna teljes egészében ezt, már azelőtt levágták, hogy valószínűleg én amolyan "kedves jófiú" típus vagyok. Egyébként többnyire bejött a lányoknak akiknél próbálkoztam, de talán négy olyan esetről tudok beszámolni, amikor sikerült is valamiféle eredményt elérnem ezzel az oldalammal. :D
2019. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kedves voltam, annak ellenére, hogy a barátaim mondták, hogy néha bunkónak kell lenni, de én sose tudnék neki ártani. Ő is visszahúzódóbb típus, és értékelte ezt, de azt én is tanúsítom, hogy nem mindig jön be a dolog.
2019. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Évek óta, már óvodában látszott, hogy én kevésbé vagyok közösségi ember. Nyolcadik osztályban volzam vagy 14 éves és akkor voltam mindig kedves egy lánnyal és aztán sokat beszélgettünk. Jah minecraftoztunk együtt régi szép idők.

Szóval mindig is visszahúzódó voltam és mindig próbáltam kedvességgel fordulni, az azt megérdemlő emberekhez.

18/f

2019. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsombi55 ***** válasza:
24%
Még nem találkoztam olyan lánnyal, ritka.
2019. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

Én nem szeretem az olyan palikat, akik minden egyes szavamra ugranak, agyon dícsérnek, ódákat zengenek rólam, minden percüket velem akarják tölteni, úgy bánnak velem, mint a hímes tojással és kb a lábam nyomát is végig csókolnák... eh.

Jobb szeretem ha normális emberként kezelnek. Szeretem ha néha ugratnak, viccelődnek velem. Szeretem ha van véleménye és nem fél elmondani, még ha az különbözik is. Szeretem ha kimutatják a férfias vonzalmukat.

Ne érts félre, értékelem ha valaki törődik velem, oda figyel rám, de közben ne viselkedjen úgy mint egy szent és ne tocsogjak tőle a nyálban.

Nem szeretem, ha Istennőként akarnak bánni velem rögtön a kapcsolat elején, mert tudom saját magamról, hogy nem vagyok az és egy idő után csalódást fogok okozni. Jobb szeretem ezt kiérdemelni. Sokkal őszíntébb és tudom, hogy tényleg azt fogja csodálni aki vagyok és nem azért bánik velem így mert szimplán kedves.

Meg hát... a túl kedves srácokkal nem igazán lehet csak azért összeveszni, hogy aztán egy igazán jót szexeljetek, mert vagy nekem fognak igazat adni (ha nincs is) vagy elmennek és duzzognak egyet anyucinak.

2019. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!