Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitség nagyon hiányzik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Barátom dj majdnem minden hétvégén zenél és ezáltal nem tudunk nagyon találkozni mert tanul én meg dolgozok

Valaki tudna írni tippeket, hogyan vonjam el a figyelmemet ?

L/20



2019. jún. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Írnék ha tudnék de sajnos ha ilyen van én nem tudom elterelni a figyelmem semmivel sem.:/

Talán ha a hobbidat csinálod az segítene.

2019. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon szar, sajnálom.:/

Esetleg a bulikba nem tudsz elmenni, ahol dj-kedik hétvégén? Vagy nem megoldható?


Amugy szerintem mozdulj ki kicsit a barátaiddal, vagy beszélgess velük. Egy kapcsolatban általában ők háttérbe szorulnak, de ha van időd a kedvesed távolléte miatt,akkor összehozhatsz velük pl egy talit. Gimis barátokkal, vagy másokkal.

Kitartás!:)

2019. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. jún. 4. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!