Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már egy rendes fiút magam mellé és lenne is jelentkező, mellesleg nem is egy. Randira hívtak, de nem merek elmenni, mert nemrég volt egy kisebb balesetem és kitört a bal első metszőfogam, szóval elől nincs fogam. Az a gond, hogy egy fógpótlás több hónapot is igénybe vesz és addig így kell mutatkoznom a nyilvánosság előtt. Nagyon alacsony az önbizalmam, randizni szeretnék, de félek.
2019. júl. 27. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

De édes vagy! 😍

Monnd meg nekik üziben,h mi a gondod. Nehogy már egy fog miatt maradjon el a randid! ;)

2019. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, hogy volt baleseted, es par honapig ilyen leszel.. nem ennek kell lennie a fiunal a donto dolognak, en is ignoralnam, ha ezt mondanad nekem... nem kell felni.
2019. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy?
2019. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2019. júl. 27. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg tök tendes csaj vag,. Legyél őszinte és értékelni fogják :)
2019. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!