Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van e esélyem egy 9 hónappal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esélyem egy 9 hónappal idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
Többször volt hogy együtt nevettünk mindig szivatgat mikor szülezésnapján felköszöntöttem csak szíveket küldött. Azt találtam ki hogy mivel az ő osztályuk és a mienk is együtt megy kirándulni ott bepróbálkoznák lehet nála esélyem?

ápr. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Persze hogy leht..

Mit számít 9 hónap?

Nem ezen fog múlni.

ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mire gondoltál amikor felraktad ezt a kérdést? Te jó ég! Ez inkább már vicc kategória....
ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver ezt nem mondod komolyan, hogy ezen a 9 hónapon agyalsz? A jelenlegi nőm 2 évvel idősebb, ezen semmi sem fog eldőlni.
ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap az kutya fasza. Az én barátnőm és köztem 3 év van az ő javára, és nagyon szépen megvagyunk. Szóval még lehet is esélyed.
ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha 40 évről lenne szó akkor megérteném, de 9 hónap...?
ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 9 hónap különbségen múlik az esélyed, hanem kismillió másik tényezőn, amiből a legtöbbre nincs ráhatásod..
ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel idősebb voltam az exemnél tini korunkban, nem számított.
ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont 9 hónappal? Gondolj bele, milyen érzés neki, hogy amíg az ő anyja a szüléssel szenvedett, a tiéd épp dugott... :D csak vicc, persze, hogy van esélyed
ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
9 hónap az semmi, egy év sincs meg, próbálkozz nála persze, hogy van esélyed
ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Uris10
ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!