Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Amitől zavarba jön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amitől zavarba jön?

Figyelt kérdés

Bókok, illetve cselekedetek, amiktől szinte minden lány zavarba jön?

Gondolok pélául ilyenekre, hogy elég sok lányt zavarba ejt a nyakrapuszi. Ehhez hasonlókat gyűjtenék össze, persze bókok is jöhetnek

c:



2019. júl. 29. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb mindentöl zavarba jövök 😅

16L

2019. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megcsókolod hosszan a szemébe nézni és eltűrni a haját, miközben már nagyon közel vagytok egymáshoz.

Vagy pl én nagyon szerettem amikor a barátom hátulról ölelte át a derekam és akkor ott pl lehet is a nyakra puszi..

Vaaagy mondjuk filmnézéskor vagy moziban vagy akár ha társaságban is vagytok egyszer csak megfogni a kezét. Az nem zavarba ejtő az igaz, de nagyon aranyos gesztus.

Meg mondjuk ha a kezed ráteszed a combjára vagy esetleg belül végig is simítod (nem kell hogy ez abban a pillanatban több legyen... de ez azért már zavarba ejtőbb szerintem mint az eddigiek és közben meg mégis olyan jó érzés) Remélem segítettem

2019. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!