Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Taliztam egy sràccal. Ès tali...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taliztam egy sràccal. Ès tali vègèn megharagudott mert nem akartam dugni vele. Aztàn irta h nincs sok eselyem nalla v nemtom. Irtam neki h szia es o meg irta h "szia. Majd lassuk egymast😉" akkor most mivan?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy o ezzel akar idom utani teged, azt akarja, hogy megijedj, hogy nincs esélyed nala, és azt tedd, amit akar, de ha azt teszed, nem szeretni és tisztelni fog, hanem az ellenkezőjét ered el, mert o csak jatszik, és ez nem a te hibád, ezt a viselkedést ne magadra vezesd vissza, hanem tudatositsd magadban, hogy o egy hulyegyerek , és állj tovabb! Ennyi. Különben ha az időmet pazarlod vele csak pórul jarsz, egyáltalán ne vedd ot komolyan, semmit amit mond!
2019. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Idodet**
2019. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Idomitani*******
2019. aug. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kulonben azert foglalkozik o is veled nyilván, mert akar toled valamit, különben ha valóban nem lenne esélyed nala, azt nem közölné veled, hanem eltűnne
2019. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Le kell vele fekudni es kesz. Nem kell itt picsogni. Ha szereted akkor ne habozz
2019. aug. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem levő is ez a fajta:D
2019. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!