Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, de nem ismerjük meg egymást, csak többször láttam már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Küldj neki jeleket, szép mosollyal köszönj neki, legyél a közelében sokszor.


Ha igy sem lép, vagy bizonytalan, akkor írj rá...

2019. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Ne bíztassuk már a lányokat udvarlásra, így is épp elég fatökű pasi van.


Kérdező,van még néhány évtizeded,ha ez a srác nem lép, lesz más.

2019. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A második válaszolónak címezve: Lehet, hogy azért, mert a lányok átgázolnak rajtunk, mintha nekünk nem lennének érzéseink. Sok negatív élmény után szerintem nem csoda, ha nem merünk lépni, mert éppen elégszer vettek semmibe…

És a kérdésre válaszolva: Amit már a kolléga is említett, mosolyogj rá, abból valószínűleg le fogja szűrni.

2019. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem, egyáltalán nem akarok senkit bántani azzal, amit írtam. De nem lehet pusztán a tényeket nézni, az okokat figyelmen kívül hagyva.

Csak tapasztaltam, milyen érzés, a barátaim is. És pont azok lennénk, akikre állítólag a lányok vágynak, akik figyelmesek, törődnek velük, nem csak ágyba akarják őket vinni. De mégis minket utasítanak vissza. Rendben, biztos van valami okuk. De akkor ne legyen elvárás, hogy mindig mi lépjünk.

Ez tényleg egy szubjektív vélemény és egyáltalán nem a lányok ellen irányul.

3-as válaszoló voltam.

2019. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy lány, mi se ismerjük egymást.

Èn se tudok mit csinálni, mert olyanok a körülmènyek.

2019. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kozeledj felé. Vagy írj rá.

Egy normális srác biztos nem lesz bunkó.

2019. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3: Magad nevében beszélj,ne az egész pasi társadalom nevében :) ENgem pl. nem vesznek semmibe a lányok. Leírtál egy jó nagy általánosítást, de valójában magadról írtál.
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!