Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindig van a fiúknak hátsó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van a fiúknak hátsó szándéka, ha felajánlja hogy aludjak nála, mert nincsen otthon a családja?

Figyelt kérdés
Egy fesztiválra hívott meg egy barátom, és mondta hogy ne menjek korán haza, aludhatok nyugodtan nála, nyaralni vannak a szülei. Ez minden esetben hátsó szándékkal jár?
2019. aug. 3. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerinted mit akar kettesbe, malmozni? :D
2019. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
MINDIG
2019. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
39%
Hát ez az ami 100%
2019. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Voltam hasonló helyzetben. Én nem akartam semmit tőle, ő sem tőlem . Néztünk este egy filmet aztán elmentünk aludni. Nem történt abszolút semmi köztünk. Sőt az nap este még megkért,hogy segítsek neki összedobni egy találkát egy csajjal akit kedvel. Úgyhogy nem.
2019. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha közeli barátok vagytok, és sose utalt egyikőtök se arra, hogy többet akar, akkor nincs hátsó szándéka.
2019. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közeli barátok vagyunk, és azt éppen nem mondanám, hogy nem próbálkozik már egy ideje😅 csak pont ezt nem értettem, hogy még semmi nem volt köztünk, hogy akkor most csak jófej akart lenni
2019. aug. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!