Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúval hozzànk szeretnénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúval hozzànk szeretnénk jönni filmet nézni, viszont nincs szép házunk. Sőt. Nagyon nem szép. Ha meglàtja hol élek el fog hagyni?

Figyelt kérdés
Ők gazdagok

2019. márc. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
nem fog elhagyni:D
2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeret, akkor nem hagy el egy ilyen apróság miatt!

Mivel ez tényleg apróságnak számít egy kapcsolatban.

2019. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 spok ***** válasza:
Nem fog elhagyni, sőt:)
2019. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ha az első exemet hallottam volna :) Ők is vályogházban éltek és egyáltalán nem zavart. Szerettem ott lenni, mindig jól éreztem magam.

Minden rosszban meg lehet látni a jót, ha valaki szeretné.

Például nyáron nagyon jó hűvös volt bent :D


F/23

2019. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szerelmes beléd, és értelmes csávó, akkor nem fogja érdekelni. Az egyébként egy dolog, hogy milyen a ház és hogy milyen a rend. Mivel ha nem nagy duri kecó, de rendezett és rendszer van, nincs rumli, akkor az egyáltalán nem ciki szerintem.

Gondolj csak bele, ha van egy régi de ápolt autód, azzal semmi gond nincs. De ha van egy új széthajtott ütött kopott kocsid az ciki. Szóval ettől is függ a dolog.

Ha nem értelmes a csávó és ezért elhagy, akkor örülj neki. :)

18/F

2019. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a drágaság a lényeg :D


De azért legyen felseperve,meg frissen mosva az ágynemű:D


Tudom hogy mi férfiak elèlünk a legnagyobb szemét dombon is xd

De épp ezért választunk olyan lányt, aki takarít helyettünk xd

Mikor meg elvesszük, vagy segítünk a takarításban,vagy sodrófával vagyunk rá kényszerítve xd ez asszonyfüggő 😂😂😂😂

2019. márc. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!