Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan beszéljek vele ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele ha személyesen nem ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemelt lány, de sajnos csak facebookon ismerjük egymást. Még ő jelölt be pár éve. Szeretnék ráírni facebookon, egy kicsit jobban megismerni csak nem tudom, hogy mit is írhatnék, hogy hogyan kezdjem el. Az a fő probléma, hogy még a való életben nem találkoztunk és szerintem furcsa lenne valakire ráírni akivel még nem is találkoztam személyesen. Bár ezt lehet csak én gondolom én.
2019. aug. 11. 00:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Az utolsó szót elírtam. Így*
2019. aug. 11. 00:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát így évek után már kb. mindegy, ha akkor azért jelölt be, mert szeretett volna beszélni, akkor már rég túl van ezen.


Ilyen háttérrel annyit tudsz tenni, hogy megnézed a profilját és ha látsz rajta valamit, ami érdekes (pl. volt valahol, csinált valami képet, kirakott valamit mostanában ami neked is tetszett), azzal kapcsolatban kérdezel valamit, ha pedig visszaír, akkor görgetni a témát, majd átkötni más dolgokra. Ha nem érdekled, akkor nem ír úgyse, szinte mindegy mit írsz; de talán ennek van a legtöbb értelme.

2019. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!