Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok vagy inkább személye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok vagy inkább személyesen beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársamba vagyok szerelmes, beszélgettünk már néha, csak nagyon ritkán van hogy ne a barátnőivel lenne vagy megfelelő lenne a helyzet, ezért gondolkoztam azon is hogy messengeren írok rá, de félek úgy nem lenne elég személyes és nem jönne el mondjuk sétálni. De az is jó lenne ha csak szimplán beszélgethetnék vele csak mint mondtam nagyon ritkán lenne rá lehetőség és kicsit önbizalom hiányos is vagyok.

2019. febr. 2. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Irjál rá mindenképpen, magad miatt is meg ő miatta is..

Itt a hétvége neked is jár a lazulás használd ki a napot, egy jó kis sétával! :)

2019. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan rá ìrhatsz.

N

2019. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, nem veszítesz semmit. Ha esetleg elhívnád sétálni, mondd neki hogy nincs kivel menned, és egyedül meg nem szeretnél. Lehet bénán hangzik, de én is csináltam így és beváltxd
2019. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még ötletek mert nem tudom pontosan mit írhatnék, nem akarok egyből azzal kezdeni hogy eljönne e velem valahová
2019. febr. 2. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj rá és szerintem nyugodtan megkérdezheted rögtön hogy nincs e kedve elmenni veled valahova.
2019. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered a lányt? Van valami ami iránt érdeklődik pl: egy sorozat, film, akármi? Ezek jó kiinduló témák lehetnek.
2019. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szimpatikusnak tart a lány, akkor örülni fog annak is ha ráírsz.


Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. Annyi különbséggel, hogy én vagyok a lány. Nagyon tetszik az egyik fiú osztálytársam. Viszont még soha nem beszéltem vele, és szünetekben mindig vagy a barátaival van, vagy ki megy cigizni vagy ép ide-oda elmászkálgat intézni vmit. Nehéz eset :(

2019. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális:

Írj rá

Köszönj neki és kérdezgesd érdeklődj ilyenek

Nem kell rögtön szerelmet vallani

Hajrá

2019. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!