Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan hívjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan hívjam el egy találkára?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3-4 hónapja nem tudom kiverni a fejemből az évfolyamtársamat, akivel még egy szót sem váltottam, és észre se szokott venni, ha elmegyünk egymás mellett. Annyi vele a kapcsolatom, hogy még régebben bejelölt facebookon :D. Nagyon elszeretném hívni randira, de sajnos soha nem találkozok vele amikor egyedül lenne, barátnői előtt meg nem szeretné őt és magamat kínos helyzetbe hozni. Még év elején sokszor láttam abban a buszmegállóban ahol én vagyok, de mostmár oda se jár. Tudtok valamilyen tanácsot adni?

16F



2019. aug. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Néhány perc alatt egy évvel idősebb lettél?

Nagyon gyorsan szervezd le azt a találkozót, mert nap végére már nem fog működni a szerszám.

2019. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Kérdd el a telefonszámát egy olyan embertől, akiről tudod, hogy nem fogja visszamondani neki, majd hívd fel a lányt telefonon és kérdezd meg tőle, hogy mit szólna ahhoz, ha elmennétek megenni egy pizzát vagy netán sétálni valamerre, beszélgetni stb.. és tedd hozzá hogy szimpatikus neked és ezért keresed. 21/F
2019. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit a 2-es írt, jó ötlet, de egyébként még akár facen is ráírhatsz, bár nyilván az egy úgymond személytelenebb mód, én sem vagyok a virtuális társalgás híve, de kezdőlöketnek mégiscsak elmenne, aztán ha látod, hogy vevő a beszélgetésre, egyből el is hívhatnád valamerre
2019. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.es, azért öregszem ilyen gyorsan, mert elbaltáztam a 16 éves korhatárt lol
2019. aug. 13. 17:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2019. aug. 13. 17:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Huha, elég bonyolult lesz ez a telefonszám kérés, mert szinte senkivel sem beszélek az osztályából, és eleve magamnak való típus vagyok, de megoldom valahogy :D
2019. aug. 13. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy azért nem jár a buszmegállóba, mert nyár van, és nem megy suliba? Lehet, hogy mikor elmegy valahova, későbbi buszt választ
2019. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész történet iskolaidőben játszódik, még arra tudok gondolni, hogy azért nem látom ott, mert amelyik busszal ment az megáll egy másik megállónál ami ugyanúgy közel van a sulihoz
2019. aug. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!