Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet bókolni egy lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bókolni egy lánynak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy szoktam, hogy "szép a bajszod", de igazából totál rajtad múlik
2019. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te aztán egy úriember lehetsz..
2019. aug. 20. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

#1- vagyok...

akár megkínálhatod őket a szójatejeddel is ha úriemberkedni akarsz- esetleg egy kalapdöntéssel meghintve egyből be is költöznek hozzád

2019. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dicsérd meg a haját vagy valamelyik ruhadarabját, de ne vidd túlzásba tudd hogy hol a határ! Szinte bárhogy lehet, csak aztne mond hogy milyen szép vagy mert az túl sablonos
2019. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Aabbgfggfgf ***** válasza:
Ezt egy mai fiú a gyakorikérdéseken szeretné megtudni. Oké.... Bárhogy igazából, előtte ismerd meg egy kissé a lányt és tudni fogod, hogy milyen bókokat kedvel.
2019. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ppx válasza:
Azt dicsérd meg benne ami valóban tetszik rajta.
2019. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!