Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz úgy bókolni egy lánynak hogy nagyon szépen lovagol?

Figyelt kérdés
Nem, nem olyan lovaglás hanem, rendes igazi lóval történőről van szó. Ugyanabba a lovardába járok egy szép lánnyal és valahogy bókolni akarok, tényleg nagyon szép a technikája. 17/f ő 17/l

2017. aug. 10. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha poénosan mondod, és hozzáteszed "ne értsd félre" akkor talán nem gáz amit mondasz. Főleg ha értesz hozzá és látja rajtad nem csak egy bunkó beszólás...
2017. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz, de ha úgy fogalmazol, h a technikája a szép az már jó :D
2017. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én is lovagolok, szerintem egy lovas ember levágja hogy nem olyan lovaglásra gondolsz. Meg ha pl lovaglás után oda mész hozzá az istállóban és ezt így elmondod neki biztos örülne.
2017. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
személyiség függő melyik hogy fogadja.
2017. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én úgy fogalmaznék hogy ügyesen lovagolsz/szépen csináltad az xy feladatot

Sok sikert!

2017. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maffin24 válasza:
Szerintem nemgáz biztos örülne neki a lány!Meg én is lovagolok és én sem érteném félre!Aki lovagol az érti.És hányéves a lány?
2017. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!